Асфальтна крихта в Києві

Асфальтна крихта в Києві. Доставка асфальтної крихти.

Асфальтна крихта (асфальтний зріз) – продукт вторинної переробки старого дорожнього покриття. Крихітка асфальту (фрезерований асфальт) виготовляється шляхом подрібнення (зазвичай до фракції 0-5 мм.) Використаного асфальтобетону. Крихітка асфальтна є відносно новим матеріалом для будівництва і ремонту доріг. Використовується даний продукт для будівництва селищних і заміських, дачних доріг, а також спортивних майданчиків, автостоянок тощо

Фрезерований асфальтобетон має широкий список переваг перед новим асфальтобетонним покриттям.

1. Перше і найголовніше – ціна дороги, виконаної з асфальтної крихти набагато нижче ціни дороги з нового асфальтобетону.

2. Бітум, наявний в складі крихти є в’язким і надає покриттю щільності.

3. Дорога з асфальтної крихти не боїться високих температур, і навіть навпаки – під їх впливом утворюються нові бітумні зв’язку, що призводить до збільшення міцності покриття.

4. Покриття з асфальтної крихти стійкі до впливу вологи і атмосферних опадів, так як пористий асфальт фрезерований прекрасно дренує вологу.

5. Невисокі вимоги до техніки і персоналу при проведенні робіт з укладання асфальтної крихти. Матеріал укладається досить просто і легко.

Асфальтна крихта з під фрези вантажиться прямо на самоскиди в процесі зняття, а потім розвозять на склад або на місце будівництва нової дороги. Асфальтна або асфальтова крихта укладається за технологією, схожою з технологією укладання піску або щебеню при облаштуванні підстави під дорогу. Як утрамбувати асфальтні крихту? Після розрівнювання крихти по підставі майбутньої дороги бульдозером або грейдером – покриття утрамбовується катком, в результаті чого дорога стає готової до використання. Це і є відповіддю на питання – як правильно укласти асфальтні крихту.

Для правильного розрахунку кількості асфальтної крихти, площа засипати поверхні треба помножити на 0,2 – в результаті вийде обсяг в кубічних метрах, яким можна насипати шар крихти товщиною в 20 см і, так як асфальтна крихта укочується вдвічі – на виході буде шар товщиною в 10 см. При цьому бажано враховувати огріхи на ями і інші нерівності дороги. Підсумок – міцне, зносостійке дорожнє покриття третьої категорії.

Скільки коштує асфальтна крихта і де можна купити асфальтні крихту. Купувати асфальтні крихту найкраще восени або навесні, коли масово виконуються ремонти доріг. В цей час крихти більше і ціна на неї відповідно нижче.

Багатьом потрібна асфальтна крихта, і це не дивно. Адже саме цей продукт є оптимальним для облаштування доріг. Якісний і недорогий матеріал – запорука економії ваших грошей.

Асфальтна крихта недорого продається саме у нас. Це і низькі ціни і висока якість продукції і сервіс з доставки матеріалу. Ми можемо вам не тільки продати асфальтні крихту, але і запропонувати повний комплекс послуг з доставки цього матеріалу, а саме: асфальтна крихта з доставкою, асфальтна крихта з доставкою ціна, асфальтна крихта з доставкою дешево, асфальтна крихта доставка, асфальт крихта доставка, крихта асфальтна доставка, крихта асфальтна доставка київ, крихта асфальтна з доставкою, доставка крихти асфальтної, крихта асфальту доставка, крихта асфальту з доставкою, крихта асфальту доставка київ, асфальтна крихта ціна з доставкою.

Як уже згадувалося – виробництво асфальтної крихти – це процес фрезерування (зняття) старого, непотрібного, нерівного асфальтобетонного покриття. Щільність асфальтної крихти в середньому становить 2,2 т / м3.

Асфальтна крихта – технологія укладання. Технологія укладання асфальтної крихти досить проста. Розглянемо її в контексті облаштування дороги. На самому початку облаштування дороги виконується підстава з крупного щебеню фракції 40-70 або 20-40, цегляного бою, вторинного щебеню, яке планується бульдозером або грейдером. Поверх підстави відсипається асфальтобетонна крихта (асфальт з під фрези) і так само планується бульдозером шаром 10-15 см, після чого утрамбовується катком. Це і є відповідь на питання – асфальтна крихта – як укладати або асфальтна крихта застосування або асфальтна крихта як використовувати?

Зберігання асфальтної крихти (крихти асфальту) не вимагає особливих умов. Асфальтний зріз київ може зберігатися на відкритому майданчику.

Ціна асфальтної крихти прораховується індивідуально для кожного конкретного обсягу. Телефонуйте і ми запропонуємо вам кращу ціну на крихту асфальтні з під фрези.

Таким чином, з усього вищесказаного можна зробити один дуже простий і очевидний висновок, відповідаючи тим самим на питання – асфальтна крихта що це? Це найцінніший продукт для облаштування доріг (дачних, технологічних, сільських), відсипання пішохідних доріжок, паркінгів, автостоянок, дитячих і спортивних майданчиків, прилеглих територій, расклінцовкі підстав доріг з великого гранітного, вторинного щебеню, цегли і бетонного бою, відсипання доріжок внутрішніх приміщень – складів, цехів. Саме покупка асфальтної крихти забезпечить вас порівняно недорогим матеріалом і дозволить отримати якісне дорожнє покриття.

Для того щоб купити асфальтні крихту в Києві – вам потрібно звернутися до нас.

 

LEAVE A КОММЕНТАР