Асфальтування

Асфальтування
Київ і область

13 Років досвіду

Ви нам довіряєте! І ми виправдовуємо вашу довіру!

Наша компанія надає широкий спектр послуг, пов’язаних з асфальтуванням і ремонтом доріг в Києві та області. Асфальтування – це невід’ємний процес благоустрою території міста, але, як показує практика, далеко не на всі ділянки доріг вистачає часу, фахівців і, що найголовніше, міського бюджету. І тут виникає питання – чекати й далі, поки всі перераховані вище ресурси з’являться, або ж брати ініціативу в свої руки і створювати комфортні та безпечні умови своїми силами. Питання, звичайно ж, більше риторичне. Адже кому хочеться роками чекати результату, для якого навіть не встановлені конкретні терміни виконання. Саме в таких непростих ситуаціях й стала проявлятися все більша потреба в приватних компаніях. Ми раді прийти вам на допомогу і здійснити якісний ремонт доріг в найкоротші терміни.

Що собою являє якісне дорожнє покриття?

Коли ми говоримо, що відповідаємо за якість результату, то гарантуємо, що в кінці співпраці з нами ви отримаєте:

  • дорогу з рівною гладкою поверхнею – це дозволить організувати швидкий і безперешкодний проїзд транспортних засобів на відремонтованій ділянці.
  • покриття, в процесі виготовлення якого використовувалися тільки найкращі матеріали. Такий підхід дозволяє в рази продовжити термін експлуатації автомобільних доріг. До того ж, кожен окремий процес проводиться під ретельним контролем і відповідно до встановлених стандартів і норм.
  • дорогу, яку ремонтували або прокладали висококваліфіковані майстри з багаторічним досвідом. Але на цьому наші переваги не закінчуються, адже важливу роль в процесі асфальтування відіграє ще й використовувана техніка й обладнання. Наша компанія здійснює роботи за допомогою сучасного якісного обладнання, яке дозволяє досягати відмінного результату і високої продуктивності.

Ви вже зацікавлені в тому, щоб замовити асфальтування у нас? Тоді запрошуємо ознайомитися з усім спектром послуг, що надаються, розцінками і прикладами вже виконаних нами робіт. Всю детальну інформацію можна знайти, скориставшись головним меню сайту, ну а поки – небагато інформації про переваги співпраці з Дортехнікбуд.

876+

Зданих об'єктів по Київській області та Україні

13+

Років успішного досвіду в сфері дорожнього будівництва

30+

Професіоналів у своїй справі з величезним досвідом

26+

Cвоєї дорожньо - будівельної техніки

Чому варто обрати саме нас?

Асфальтування та ремонт доріг – трудомісткий і складний процес, який складається з безлічі етапів. І головний секрет успіху полягає в тому, щоб кожен з цих етапів здійснювався правильно. Чому в нашій країні така плачевна ситуація з дорогами? Тому що фінансування не вистачає, і під час укладання асфальту доводиться економити. Підготовчі роботи проводяться на швидку руку, а наступні шари насипаються недостатньої товщини. В результаті покриття просідає, і на ньому з’являються ями та вибоїни. Але що робить ситуацію ще більш плачевною, так це те, що не тільки державні компанії вдаються до економії, а й багато приватних підприємств підходять до питання укладання асфальту досить халатно. Спостерігаючи таку нерадісну картину, ми хочемо показати, яким же насправді може бути якісний асфальт, і те, що це покриття дійсно є вигідним і довговічним. Головне все зробити правильно.

І так, співпраця з нами це:

  • максимально швидкий відгук на вашу заявку;
  • виїзд на ділянку, що підлягає ремонту, майстрів для оцінки ситуації і ретельного дослідження території;
  • обговорення всіх нюансів і вимог, які обов’язково будуть внесені до проєктної документації;
  • створення проєктної документації, переглянувши яку ви зможете ознайомитися з усіма наступними етапами, вартістю робіт й термінами їх виконання. Все прозоро і максимально зрозуміло;
  • прийом готового результату точно в строк. Ми розуміємо, скільки складнощів викликає відсутність хорошого асфальтного покриття там, де воно потрібно. Тому свою роботу намагаємося зробити якомога швидше.

Ми здійснюємо роботи різної складності і величини, тому співпрацюємо як з іншими компаніями / організаціями, так і з приватними клієнтами. Якщо вам потрібно облаштування майданчиків, пішохідних доріжок, парковок або стоянок – це все до нас! Ми на ринку вже 11 років, і повірте, у нас є багато варіантів гарних робочих рішень, які вам точно сподобаються!

Що допомогло нам зайняти лідируючі позиції і утримувати їх? Відповідь проста – постійне вдосконалення. Наші фахівці регулярно проходять навчання новим методикам, тим самим підвищуючи свою кваліфікацію. Ну і, звичайно ж, ми постійно оновлюємо технічний парк компанії. А поєднання нових знань й новітніх технологій – це стабільно високий результат та щасливі клієнти.

Щоб радість наших клієнтів була повною, ми їх тішимо не тільки відмінною роботою, але ще й приємними цінами. У цьому ви можете переконатися особисто! Потрібно якісне асфальтування? Ви потрапили за адресою!

МИ ДОПОМАГАЄМО:

БУДУВАТИ ДОРОГИ

Наші переваги

ВІДГУКИ

Call Now Button