Благоустрій території Київ

Правила Благоустрою території Київ:

Благоустрій території – важливий і обов’язковий процес для суб’єктів господарювання, підприємств, установ та організацій. Відповідно до українського законодавства, під відповідальністю суб’єктів представлених вище, знаходиться від 5 до 50 м прилеглої території. Таким чином, на цій території потрібно організувати:

 • регулярне прибирання сміття, в тому числі побутових відходів, забруднень викликаних погіршенням погодних умов, та сезонного сміття – скошеної трави або опалого листя.
 • вивезення побутового та сезонного сміття.
 • прибирання майданчика, на якому розміщуються сміттєві контейнери.
 • боротьбу з несанкціонованою рекламою на опорах ліній електропередачі, деревах, парканах та спорудах.
 • спостереження за справністю водоприймальних та оглядових колодязів;
 • покіс трави та бур’янів, висота яких не повинна перевищувати 10 см, а також прибирання сухих гілок на кущах та деревах.
 • догляд за живими рослинами, що знаходяться на прилеглій території;
 • боротьбу зі шкідниками і сезонними комахами, які становлять загрозу здоров’ю населення.
 • спостереження за станом дорожнього покриття та виконання ремонтних робіт за необхідністю.

  Благоустрій території Київ
  Благоустрій території Київ

Як утримувати в хорошому стані дорожнє покриття прилеглих територій?

Правила благоустрою території вимагають від суб’єктів господарювання утримувати в хорошому стані дорожнє покриття, що прилягає до будівель. Це допоможе забезпечити безперешкодний і комфортний під’їзд транспортних засобів до даних об’єктів господарювання.

Через деякий час, після здачі об’єкта в експлуатації автомобільним дорогам і пішохідним зонам може знадобитися ремонт. Це може статися з багатьох причин: низька якість дорожнього полотна, аварійні ситуації, пов’язані із заміною елементів комунікацій, зовнішні пошкодження, і тд. Щоб ситуація не погіршувалася, її треба виправляти якнайшвидше, звернувшись до приватної компанії, яка зможе в короткі терміни здійснити ремонт або повну заміну покриття.

Асфальтування та благоустрій території Київ

Асфальтне покриття відрізняється практичністю і довговічністю, при дотриманні всіх стандартів і правил у момент його укладання. Наша компанія має все необхідне обладнання і багаторічний досвід, що дозволяє зробити асфальт надійним і зносостійким. Ми працюємо на результат, і наші задоволені клієнти – пряме тому підтвердження.

За додатковими питаннями дзвоніть нам за телефоном:

(063) 583-06-56 (068) 66-535-77

Call Now Button