Асфальтування Київська область

Асфальтування доріг у Київській області від команди професіоналів

Ремонт або укладання нового дорожнього покриття «під ключ» – це досить складний та трудомісткий процес, який вимагає залучення фахівців та певних навичок, розробки проекту та використання спецтехніки. Замовляйте послуги з асфальтування у команди «Дортехнікбуд» та підсумковий результат вас, безперечно, задовольнить. Компанія гарантує ідеальне поєднання ціни та якості.

Етапи асфальтування доріг

З постійним розвитком технологій, роботи, пов’язані з асфальтуванням, постійно змінюються та удосконалюються. У складах матеріалів з’являються нові добавки, що не лише додатково зміцнюють покриття, а й сприяють зменшенню загальної вартості матеріалу. Загалом процес укладання асфальту на території передбачає декілька основних пунктів:

 • підготовка дозвільної документації (при необхідності) та розробка проекту;
 • розчищення ділянки від небажаної рослинності та розрівнювання площі;
 • доставка спецтехніки та необхідних матеріалів до місця проведення робіт;
 • розміщення попереджувальних знаків та огорож, які запобігають виникненню аварійних ситуацій під час руху транспорту;
 • засипання підготовленої суміші;
 • розрівнювання та ущільнення асфальту з використанням спецтехніки.

Види укладання асфальту

Виділяють три основні різновиди асфальтної суміші, кожен з яких має свої особливості та переваги. Дрібнозерниста та крупнозерниста суміш використовується в комплексі при будівництві дорожнього покриття з нуля. В основу покриття обов’язково спочатку засипають великі фракції, а вже після — дрібнішу. Завдяки цьому покриття виходить максимально щільним, гарантуючи при цьому тривалий період служби без виникнення ям і тріщин.

Суміш піщаного типу вважається бюджетним варіантом, що користується великим попитом серед власників заміських будинків з присадибними територіями. Матеріал добре підходить в тому випадку, якщо є необхідність облаштувати майданчик або частину подвір’я, на яких передбачаються виключно невеликі навантаження.

Останній різновид відрізняється високою міцністю – це щебенево-мастична суміш. Вона розрахована для промислових сфер застосування – від стоянок для автомобілів до будівництва магістралей.

Різновиди асфальту в залежності від температурних умов

Асфальтове покриття класифікують не тільки за складом, але й температурними ознаками, необхідними для роботи із сумішшю:

 1. Гарячий асфальт. Цей тип покриття рекомендовано використовувати за теплих погодних умов — пізньої весни, ранньої осені та влітку. Він відрізняється широким діапазоном використання, високим рівнем міцності, вологостійкості та тривалості експлуатації.
 2. Холодний асфальт. Цей тип дорожнього покриття застосовують при асфальтуванні наприкінці осені та на початку весни, коли погода ще не тішить теплими днями. Цей різновид має нижчі показники стійкості, ніж у попереднього типу.
 3. Литий асфальт має найбільш щільну структуру, тому пропускатиме найменшу кількість вологи. Така особливість важлива на весь тривалий період експлуатації полотна, особливо при постійних його навантаженнях.

Вибирайте для себе найбільш вдалий варіант, орієнтуючись на особливості об’єкта, погодні умови та доступний бюджет. Ціну на асфальтування Київської області від компанії «Дортехнікбуд» рекомендуємо дізнатися у менеджера в телефонному режимі.

Чому варто обирати саме «Дортехнікбуд»?

Наша компанія надає послуги з ремонту та прокладання доріг вже більше 14 років, що говорить про багатий досвід і високу якість послуг. Ми співпрацюємо не лише з великими організаціями, а й з приватними клієнтами. «Дортехнікбуд» — це компанія, яка має цілу низку переваг:

 • штат складається виключно із кваліфікованих фахівців;
 • близько 900 успішно завершених та зданих проектів;
 • лояльна цінова політика;
 • високий клас використовуваних матеріалів;
 • виконання запланованих робіт у заздалегідь обумовлені терміни;
 • індивідуальний підхід до кожного замовника.

Наша компанія надає гарантійні зобов’язання письмово, має безліч позитивних відгуків від задоволених замовників. Ми готові оперативно виконати дорожні роботи будь-якої складності у Київській області із залученням спецтехніки. Залишилися питання? Просто набирайте номер, вказаний на сайті, або заповніть форму зворотного зв’язку. Наш менеджер проконсультує та розповість про всі умови подальшої співпраці.

Асфальтирование дорог

Замовити онлайн:
(098) 188-99-99 / (063) 237-02-06

Call Now Button