Новости

Асфальтування стоянок і парковок

Візитівкою будь-якого закладу або торгово-розважального комплексу є комфортно облаштована прилегла територія. Клієнти, покупці та гості потребують безпечного місця для під’їзду і паркування власного авто. Саме тому асфальтування стоянок, автостоянок і парковок – важливий момент, на який обов’язково повинні звертати увагу власники торгових або розважальних комплексів.

А щоб прилегла територія якомога довше зберігала початковий вигляд, для облаштування потрібно залучати тільки сумлінних підрядників, які можуть гарантувати довгостроковість результату.

Потрібна парковка або автостоянка? Звертайтеся до нас!

Наша компанія надає послуги якісного асфальтування доріг та окремих ділянок. У нашому розпорядженні багаторічний досвід і лише найкраща техніка, що дозволить облаштувати стоянку або парковку високого рівня в обумовлені терміни.

Робота буде здійснюватися в декілька етапів:

  • Розробка проєктної документації. Щоб підготувати всі необхідні документи, на об’єкт будівництва попередньо повинні виїхати наші фахівці для оцінки ґрунту, здійснення замірів та оцінки дальності розташування різних об’єктів і конструкцій. Далі, враховуючи всю отриману інформацію, створюється план робіт і фіксуються терміни їх виконання.
  • Проведення земельних робіт. На цьому етапі ділянка розрівнюється, після того, як з неї знімається верхній шар ґрунту. Якщо на ділянці присутнє старе асфальтне покриття, спочатку воно дробиться і забирається.
  • Створення «подушки». Першим укладається шар піску, і вже на нього рівномірно висипається щебінь великої і дрібної фракції. Подушка обов’язково розрівнюється та трамбується грейдером. Готова подушка обрамляється бордюром і проливається бітумом.
  • Останнім етапом є укладання асфальтобетону – суміші мінерального порошку, піску, щебеню та бітуму. Асфальтобетон після укладання укочується катками, утворюючи рівну поверхню.

    асфальтування стоянок
    асфальтування стоянок

Асфальтування стоянок, автостоянок і парковок за найкращими цінами!

Асфальтне покриття – це швидкий і доступний спосіб організувати парковку або стоянку. А хороший підрядник забезпечить вас довгостроковим результатом, який буде радувати довгий час. Звертайтеся до нас і ваша парковка або стоянка не потребуватиме ремонту в найближчий час,  ваші гості і клієнти будуть користуватися якісним дорожнім покриттям не один рік.

Call Now Button