Асфальтна крихта

Асфальтна крихта з доставкою по Києву

Асфальтова крихта – це продукт переробки старого асфальту, що вже вийшов з ладу. Асфальтний зріз отримують шляхом зрізу верхніх шарів непридатного дорожнього покриття з подальшим подрібненням фрезою. Як правило, на виході утворюється крихта фракцією 3-5 мм, після чого в неї додають бітум для кращої в’язкості і чіпкості матеріалу.

Такий склад вважається відносно новим в будівництві та ремонті доріг і використовується виключно на тих ділянках, де немає істотного навантаження. Це селищні, заміські, дачні дорожні покриття, будівельні майданчики, стоянки легкових автомобілів.

Серед найбільш значущих переваг асфальтової крихти варто відзначити:

  1. Вартість. Зріз асфальту за ціною обійдеться в рази вигідніше, ніж асфальтобетон.
  2. Завдяки бітуму, присутньому в складі, матеріал стає більш щільним і в’язким.
  3. Дорожнє покриття, виконане з асфальтової крихти, стійке до температурних перепадів. Крім того, під дією високих температур бітум стає ще більш в’язким, що позитивно позначається на щільності і міцності дороги.
  4. Стійкість до вологи і зовнішніх атмосферних впливів. Фрезерований асфальт не боїться опадів завдяки пористій структурі, яка успішно дренує вологу.
  5. Простота укладання – немалозначущий аспект, що впливає на швидкість і якість роботи.

    Асфальтна крихта
    Асфальтна крихта

Процес виготовлення фрезерованої асфальтової крихти

Після переробки фрезою отримана крихта асфальту вантажиться на самоскид, після чого її везуть на спеціалізовані склади або на місце укладання. Технологія роботи з матеріалом схожа з технологією розподілу піску або щебеню на поверхню землі, де виконується будівництво дорожнього покриття.

Попередньо здійснюється підготовка основи з щебеню або цегельного бою великої фракції, які за допомогою спеціалізованої будівельної техніки розрівнюються по поверхні землі. Потім поверх засипається асфальто-бітумна дорожня крихта. Склад рівномірно розподіляється по ділянці спецтехнікою – бульдозером або грейдером. Далі проводиться його трамбування масивним катком. Чим вище маса катка, тим щільніше і стійкіше покриття до навантажень. По завершенню робіт дорога стає повністю придатною до експлуатації.

Для розрахунку витратного матеріалу, необхідного для укладання на ділянці певної площі, слід значення цієї площі помножити на коефіцієнт 0,2. В результаті виходить обсяг в куб.м., якого буде достатньо, щоб застелити дорожнє покриття товщиною в 20 см. З огляду на те, що асфальтовий зріз засипається в два шари, за підсумком вийде товщина покриття 10 см.

Де замовити асфальтову фрезерну крихту недорого з доставкою

Асфальтна крихта в Києві продається за різною вартістю, однак не завжди висока ціна відповідає високій якості продукту. Компанія «Дортехнікбуд» пропонує оптимальні розцінки на товар, реалізуючи високоякісний матеріал на тривалий термін експлуатації. У цьому встигли переконатися десятки наших замовників, які не один раз зверталися до нас за послугами.

Наше підприємство працює в даній галузі протягом довгих років, що дозволило налагодити вигідні партнерські взаємини з багатьма постачальниками і завоювати довіру споживачів. У цьому ви можете переконатися самостійно, ознайомившись з численними виконаними проектами та відгуками задоволених клієнтів. Щоб отримати відповіді на додаткові питання, досить зв’язатися з менеджерами фірми за вказаними на сайті номерами телефонів.

Call Now Button