Асфальтна крихта

Асфальтна крихта купити вигідно

Наша компанія крім виконання всього спектра дорожньо-ремонтних робіт, пропонує до реалізації високоякісну асфальтні крихту.

Асфальтна крихта – це зняте асфальтне покриття з дороги, після ретельної переробки придатне для зміцнення доріг, їх відсипання на території дачних селищ і гаражних масивів. На відміну від щебеню більш високоустойчіви до дії руйнівників, володіє підвищеною щільністю і досить низькою вартістю.

Асфальтна крихта ідеальна для доріг без великої транспортної навантаження, при облаштуванні дачних селищ, її із задоволенням використовують в ландшафтному дизайні. Також за допомогою крихти виконують доріжки, майданчики, зміцнюють підлоги в підвальних приміщеннях. Цей матеріал стійкий до розмиття під дією води, а значить, дороги не перетворяться в грязьове місиво після дощу. Після певного часу від укатки колесами транспортних засобів дороги з асфальтної крихти нічим не поступаються хорошому асфальту.

Де використовується асфальтна крихта?

  • ремонтні роботи на дорогах
  • будівництво нових доріг
  • благоустрій присадибних ділянок, дачних масивів
  • прокладка пішохідних зон, велосипедних доріжок
  • обсипання спортивних територій

Наша компанія реалізує асфальтні крихту за демократичними цінами. Ми допомагає вам заощадити там, де це можливо! Використання крихти допоможе вирішити ряд проблем з дорожнім покриттям, відповідно і комфортом пересування. Цей матеріал можна сміливо назвати універсальним в застосуванні. Для розрахунку необхідної кількості асфальтної крихти необхідно площа дороги або ділянки, що потребує покритті помножити на 0,2. Так ви отримаєте обсяг, необхідний для придбання.

Звертайтеся до нас, економте свій час і кошти!