Ямковий ремонт Київ

Ямковий ремонт асфальту за доступними цінами

Незаперечним фактом є те, що якісне дорожнє покриття – це невід’ємна складова безпечного і комфортного пересування транспортних засобів і пішоходів. З огляду на сучасний розвиток технологій і впровадження інновацій, сьогодні на дороги впливають в рази більші навантаження, ніж ще 10-15 років тому. Щорічно збільшується кількість легкових авто, мотоциклів, вантажної техніки, що безперервно роз’їжджають на асфальтованих покриттях міста. Навіть найякісніші полотна через тривалий термін експлуатації частково або повністю приходять в непридатність і потребують ремонту, а в більшості випадків – повної заміни.

Найбільш частою проблемою є ямковий ремонт асфальту. Ці ушкодження виникають в зв’язку з істотним механічним впливом на окремі ділянки дороги, а їх поява посилює нормальне пересування транспорту і пішоходів. Саме тому вирішувати проблему варто на самому початку її появи, доки немає необхідності міняти асфальт повністю.

Компанія «Дортехнікбуд» пропонує замовникам послуги з ремонту та монтажу доріг на максимально вигідних умовах. Працюючи в даній галузі протягом тривалого періоду часу, ми зуміли отримати безцінний досвід співпраці з фізичними та юридичними особами, втілюючи в реальність проекти будь-якої складності. Це дозволило завоювати бездоганну репутацію на ринку і стати лідируючою компанією, яка гарантує висококласний результат за прийнятною ціною.

Ми пропонуємо ямковий ремонт асфальту, застосовуючи сучасні технології, матеріали, обладнання та досвід кваліфікованих майстрів. Довіртеся фахівцям нашої фірми, і ви отримаєте відмінний результат на довгі роки, ставши нашим регулярним замовником на виконання інших проектів.

Ямковий ремонт дороги
Ямковий ремонт асфальту

Що таке ямковий ремонт асфальту

Методика ямкового монтажу пошкодженого дорожнього покриття – це заповнення спеціальним довговічним складом бітуму вибоїн і ямок. Початковим етапом є відмітка пошкоджених ділянок, а потім зняття пошкодженого полотна відбійним молотком. Після зачистки від асфальтової крихти та підготовки ділянок до ремонту проводиться заповнення бітумною сумішшю.

На перший погляд ямковий ремонт асфальту може здатися нескладним завданням, оскільки це менш важка процедура, ніж повне асфальтування покриття. Однак і цей етап проведення дорожніх робіт варто довіряти перевіреним компаніям з достатнім досвідом реалізації подібних проектів.

Наша фірма здійснює завдання в точно обумовлені терміни, незалежно від обсягу. За роки успішної діяльності в даній галузі нами було здано в експлуатацію сотні об’єктів комерційних і приватних замовників. В відповідальності і професійності команди встигли переконатися наші разові і постійні клієнти, які відзначають незаперечні переваги співпраці з «Дортехнікбуд»:

  • Широкий асортимент послуг з будівництва і ремонту дорожніх полотен
  • Оптимальні ціни на роботу і привабливі знижки на великі обсяги робіт
  • Кваліфіковані майстри з багаторічним досвідом
  • Виконання широкомасштабних і невеликих завдань в точно обумовлені терміни
  • Використання якісних, довговічних, зносостійких матеріалів
  • Залучення надійного обладнання і спецтехніки власного автопарку

Щоб уточнити деталі або замовити ямковий ремонт асфальту в нашій фірмі, досить залишити заявку на сайті або зв’язатися з менеджерами для попереднього уточнення умов. Наші оператори нададуть всю необхідну інформацію і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Call Now Button