Ямковий ремонт асфальту

Ямковий ремонт асфальту ціна Київ і область за доступними цінами

Всім відомо, що рівне дорожнє покриття – це запорука безпечного та комфортного пересування транспортних засобів. З розвитком технологій і збільшенням кількості транспорту в рази зросла і навантаження на дороги. І навіть найякісніше асфальтне покриття іноді потребує ремонту. А якщо врахувати, що іноді при асфальтування деякі недобросовісні компанії нехтують дотриманням всіх стадій технологічного процесу і економлять на матеріалах, то робити його доводиться досить часто.

Найбільш популярним, в зв’язку зі своєю економічність, вигодою і термінами, є ямковий ремонт. Якщо підійти до питання ремонту правильно і довіритися фахівцям, то вони виконають всі в стислі терміни і з гарантією відмінного результату.

Наша компанія виконує весь спектр дорожньо – ремонтних робіт, в тому числі і ямковий ремонт. Що ж це таке? Ямковий методика – це заповнення утворилися в покритті вибоїн бітумної масою. Для початку відзначають пошкоджену ділянку, потім пошкоджений шар асфальтного покриття знімається за допомогою спеціального інструменту – відбійного молотка. Після видалення сміття і асфальтних крихт, проводять обробку бітумним складом.

Виконання здавалося б такої нескладної завдання, як частковий ремонт дороги слід довіряти компаніям з хорошою репутацією, досвідом роботи в даній галузі. Саме наша компанія забезпечить якісний ямковий ремонт, використовуючи першокласне сировину, передові технології і сумлінну підхід до роботи. За роки співпраці з фізичними особами та корпоративними клієнтами ми домоглися визнання і рекомендаційних відгуків. Звертайтеся до нас, і проблема пошкодження дорожнього покриття буде вирішена в самі найкоротші терміни!

Call Now Button