Укладання асфальту

Укладання асфальту

На сьогоднішній день серед найбільш затребуваних матеріалів, використовуваних для будівництва доріг і тротуарів, почесне місце займає асфальт. Цей матеріал володіє унікальними експлуатаційними характеристиками і властивостями, що дозволяють забезпечити якісне дорожнє полотно.
Асфальт, як міцний і надійний матеріал, здатний витримати досить сильні механічні навантаження. Він стійкий до сезонних впливів навколишнього середовища: перепадів температури, вологості, атмосферних опадів.

Які роботи має на увазі укладання асфальту

1. Земляні роботи
Перш ніж почати проект по укладі асфальту, попередньо варто оцінити обсяги поставленого завдання, скласти детальний план розмітки доріг і тротуарів, під’їздів і від’їздів до них.
Також не варто забувати про комунікації, розміщених під землею, особливості грунту, що дозволить максимально точно провести розрахунки систем дренажу. Крім того, варто приділити увагу наявності поблизу великих дерев, коріння яких з часом здатні розрити асфальтне полотно, що зашкодить цілісність покриття.

2. Підготовка підстави асфальту
Укладання асфальту починається з попередньої якісної підготовки підстави, яке може бути як жорстким, так і нежестким. Як жорсткого підстави вибирають дорожні плити, а нежорсткими можуть виступати пісок, щебінь, гравій. Останні актуальні для застосування в тих місцях, де на дорожнє полотно будуть надаватися невеликі навантаження.

3. Укладання асфальту на підставу
Для укладання покриття краще віддавати перевагу готовому асфальту. Його можна замовити в нашій компанії. Цей матеріал буде виготовлений відповідно до традиційної рецептурою і дотриманням ГОСТ.

Укладка асфальта
Укладання асфальту недорого


ВАЖЛИВО!

Щоб будівництво дорожнього полотна було якісним, а кінцевий результат – актуальне протягом тривалого терміну експлуатації, необхідно враховувати деякі особливості:

• Укладання асфальту коштує проводити при температурі навколишнього середовища не менше 5 ° C. Проте при достатньо високих температурах в літній сезон асфальт також має властивість деформуватися під впливом важкої спецтехніки. Найкраще вибирати сухий сонячний, але не жаркий день, щоб робота була зроблена швидко і з першого разу.
• Як тільки матеріал буде доставлений на об’єкт, слід відразу приступати до його укладанні. Для цього ми пропонуємо скористатися асфальтоукладачем.
• Залежно від передбачуваного навантаження на готове дорожнє полотно здійснюється укладання одного або декількох шарів асфальту.

Call Now Button