Укладання асфальту Київ

Укладання асфальту Київ

Укладання асфальту Київ – це складний і трудомісткий процес, що вимагає відповідної кваліфікації робітників та використання спеціальної техніки. З огляду на всю відповідальність, наша компанія готова запропонувати послуги якісного і довговічного укладання асфальту. Багаторічний досвід та використання високоточної техніки дозволяє досягати результатів, про які мріє кожен замовник. Вам потрібно надійне дорожнє покриття? Тоді ви за адресою!

Укладання асфальту Київ – це не тільки про траси!

Асфальтування у багатьох асоціюється з нескінченними ремонтними роботами на автомобільних трасах. Але це далеко не єдине місце, яке потребує якісного дорожнього покриття. Як щодо прилеглих територій до житлових комплексів? Звичайно ж, з новими комплексами, тільки зданими від забудовника, проблем немає, але мешканці старіших ЖК кожен день зіштовхуються з проблемами ям і вибоїн на дорогах біля своїх будинків. Так само, в хорошому покритті мають потребу власники приватних будинків, адже це швидкий і доступний спосіб облагородити свою ділянку та прилеглу територію. Це лише деякі приклади, де може знадобитися укладання асфальту, і ми готові допомогти як в цих, так і в багатьох інших випадках.

Укладання асфальту Київ
Укладання асфальту Київ

 Які етапи укладання асфальту Київ існують?

Після звернення в нашу компанію і обговорення всіх деталей починається безпосередній процес укладання асфальту.

На першому етапі розробляється проєктно-кошторисна документація. Навіщо це потрібно? Вся справа в тому, що кожна локація унікальна в плані свого розміру, рельєфу, характеристик ґрунту і можливостей під’їзду до неї робочої техніки. Щоб в процесі укладання асфальту всі ці критерії були враховані, на ділянку виїжджає фахівець і фіксує необхідні дані, на підставі яких вже визначається вартість і термін подальшої роботи.

Далі здійснюється підготовка території, вона включає зняття верхнього шару землі. Таким чином формується дорожнє «корито». В даному процесі бере участь велика спеціалізована техніка – бульдозери і грейдери. А якщо новий асфальт повинен бути покладений на місці старого, насамперед демонтується старе покриття.

Наступним етапом йде формування дорожньої подушки. Першим шаром подушки виступає пісок або суміш піску з гравієм, а вже поверх, висипається спочатку крупний щебінь, потім щебінь дрібної фракції. На цьому етапі також використовується грейдер – він дозволяє ідеально вирівняти кожен шар, усунувши існуючі в ньому порожнечі. Ну і останній етап – безпосередньо укладання асфальту.

Останнім шаром укладається асфальтобетон, який складається з мінерального порошку, піску, щебню та клейкої речовини – рідкого бітуму. Суміш з отриманих компонентів рівномірно розподіляється по заздалегідь підготовленій подушці і розкочується катками.

Call Now Button