Про нас

Компанія Дортехнікбуд вже 19 років на ринку асфальтування доріг.

Багато це чи мало? Вважаємо, досить, щоб бути одними з лідерів в області дорожньо-ремонтних робіт. Позаду сотні різних доріг, вулиць і площ. Бездоганна репутація та великий досвід. Нами задоволені, нас рекомендують, до нас приходять знову!

Фахівці компанії виконують весь спектр дорожньо-ремонтних робіт в Києві і області.

  • асфальтування доріг, автостоянок
  • асфальтування тротуарів та велосипедних доріжок
  • асфальтування великих і малих площ
  • ямковий ремонт
  • установка бордюрів
  • укладання тротуарної плитки та ін.

Наша компанія використовує тільки сертифіковану сировину і матеріали, володіє парком власної першокласної техніки, має ліцензію на свою діяльність, гарантує високу якість виконуваної роботи, використовує гнучкий підхід до кожного клієнта. При цьому, ми тримаємо адекватні і доступні ціни для своїх клієнтів. Працюємо, як з фізичними особами, так і з корпоративними клієнтами. Чи не затягуємо терміни виконання замовлення, асфальтіруем швидко і якісно будь-які об’єкти. Завдяки злагодженій командній роботі та високому рівню професіоналізму виконуємо всі види асфальтних робіт. Постійним клієнтам і великим замовникам вартість послуг обговорюємо окремо.

Співпрацюючи з кращими заводами Києва, маємо можливість отримувати якісний асфальт безпосередньо від виробника і не завищуємо ціни на матеріали. Чи не змінюємо вартість роботи протягом усього терміну виконання.

Коли ви зіткнетеся з потребою заасфальтувати територію будь-якої складності і розміру, зверніться до нас. Виконаємо все швидко, якісно і з гарантією!

Call Now Button