Послуги

Організовуємо асфальтування в Київській області

Надійні, рівні й комфортні дороги – це, перш за все, основа організації транспортної інфраструктури. Компанія надає послуги укладання асфальту в Києві і по всій Україні – ми виконуємо замовлення швидко, якісно і в обумовлені терміни. Використовуючи матеріали європейського рівня, виконує гаряче асфальтування за ціною, яка порадує бережливого замовника. Якісне дорожнє покриття потрібно будь-якому підприємству, торговому центру, дорожньому об’єкту, щоб забезпечити безперебійний потік транспорту і мінімізувати аварійні ситуації – особливо це стосується публічних місць з активним автомобільним рухом. Ми раді новим клієнтам і цінуємо наших постійних замовників.

Переваги асфальтування доріг в Києві

Активно зростаючий рух в столиці України, а також в області, вимагає постійного ремонту доріг і прокладання нових шляхів. Асфальтування – одне з найвигідніших способів відновлення і укладання дорожнього покриття по співвідношенню ціна / якість – адже серед безлічі різноманітних альтернатив, асфальт – найстійкіший і легкий в заміні матеріал. Ми використовуємо сучасні суміші, які добре переносять постійний тиск транспортних засобів, в тому числі і великогабаритних. Варто відзначити і стійкість цього матеріалу до погодних явищ і зміну пір року. Крім того, існує безліч можливостей для укладання асфальту, що дозволяє підібрати цікавить замовника тип матеріалу.

Методика і технологія укладання асфальту

Процес асфальтування дороги повинен проходити в кілька етапів. Попередньо проводиться розмітка шляхів, на які будуть завдано материал. Наш досвідчений персонал діє згідно з усіма правилами, запропонованим законодавством, і враховує територіальні особливості – прилеглі комунікації (електрика, вода, газ), колектори, стан вулиці. Якщо прокладається пішохідна доріжка, то шар матеріалу буде набагато тонше, ніж при облаштуванні автодороги. Дотримання всіх деталей забезпечує максимальний термін експлуатації покриття без ремонту. Після відбувається укладання асфальту – під дією температури спеціальна асфальтна крихта плавиться, стає м’якою, і в такому вигляді укочується до рівного стану. Після цього необхідно дочекатися, поки вона охолоне – можна приступати до експлуатації покриття.

Також проводиться лагодження – ямковий ремонт окремих вибоїн на дорозі, або ремонт комплексний – для більш усунення великих пошкоджень. Такі роботи також проводяться згідно з усіма правилами, запропонованим держстандартом.

Де замовити за низькою ціною асфальтування в Києві, Київській області та Україні

Наша компанія вже багато років працює в сфері облаштування транспортної інфраструктури в країні. Звертаючись до нас за послугами, в тому числі – за асфальтуванням, ціна і результат гарантовано задовольнять вас, як і терміни виконання замовлення.

Дороги в Україні знаходяться в сумному стані, і грошей з міського бюджету часто не вистачає на ремонт і прокладання нових шляхів, тому велика відповідальність лягає на приватні компанії. «Знаки УА» по ​​праву вважаються одним з лідерів цієї сфери, виконуючи різнопланові роботи з облаштування столиці та інших міст України.

Call Now Button