Асфальтування Київ

Асфальтування Київ: Трохи про матеріали та методики.

Технології асфальтування доріг Київ. Від стану дорожнього покриття багато в чому залежить комфорт мешканців прилеглих територій і термін експлуатації їхніх транспортних засобів. Тому, питання асфальтування та ремонту доріг завжди актуальне.

Щоб не витрачати час на тривалі очікування відповіді від державних служб, все частіше цим питанням почали займатися ініціативні групи. Але самої ініціативи мало, тут потрібно трохи вникнути в деталі процесу, щоб мати можливість хоча б оцінити якість виконаної роботи і прийняти її у виконавця.

Враховуючи це, ми вирішили відкрити завісу і познайомити вас із процесом укладання асфальту Київ ближче.

Зараз ви можете ознайомитися з теоретичною частиною, а після того, як скористаєтеся послугами нашої компанії, побачите на практиці, яким має бути надійне і зносостійке дорожнє покриття.

Асфальтування Київ
Асфальтування Київ

Асфальтування Київ – складний і трудомісткий процес, він вимагає високого рівня знань, хорошої техніки та якісних матеріалів.

Наявність усіх трьох складових допоможе отримати дійсно відмінний результат.

Уже на етапі знайомства ви можете оцінити обізнаність і професіоналізм компанії-виконавця.

Адже для фахівців своєї справи не проблема ввести в курс справи і відповісти на всі супутні запитання.

Напевно, не варто нагадувати, що від вибору підрядника буде залежати рівень виконаних робіт.

Укладання асфальту, як і годиться серйозним процесам, варто довіряти лише професіоналам!

Характеристики асфальтуАсфальтобетон

Асфальтобетон – це будівельна суміш, де в правильно розрахованих пропорціях змішуються мінеральний порошок, пісок, бітум та щебінь різної фракції. Як правило, заміс усіх компонентів здійснюється після попереднього їх підігріву.

Всі матеріали повинні відповідати вимогам, прописаним в стандартах і нормативних документах.

Асфальтобетон часто застосовується в процесі благоустрою прилеглих територій житлових комплексів та приватних будинків, а також  парковок, стоянок, спортивних майданчиків, пішохідних і велосипедних доріжок.

Асфальтобетонні суміші бувають декількох видів:

  • Грубозернисті – фракція до 4 см. Цей вид не можна побачити на поверхні, в основному його використовують в якості нижнього шару, якщо технологія вимагає укладання декількох асфальтобетонних шарів.Крупнозернистий асфальт
  • Дрібнозернисті – фракція суміші від 1 до 2 см. Такий вид активно використовується для облаштування автомобільних доріг.Дрібнозернистий асфальт
  • Піщані – фракція не більше 1 см. Цей асфальтобетон є основою для створення пішохідних зон та майданчиків.Піщаний асфальт

Вид суміші визначає гладкість готового асфальтного покриття, відповідно, чим нижче фракція щебеню, що входить до складу суміші, тим менше шорстким буде готове полотно.

Як виготовляється асфальтобетон?

Виготовляється асфальт на стаціонарних або мобільних асфальтних заводах. Мобільні заводи часто можна побачити поруч з масштабними ремонтними роботами або в місцях будівництва нових транспортних шляхів.

Різниця між цими двома видами асфальтобетонних заводів криється, звичайно ж, в їхніх розмірах, і головне – в продуктивності. Стаціонарний завод може виробляти до 80 т асфальтобетону на годину, а мобільний від 3 до 50 т / год.

В процесі виробництва використовують щебінь, пісок, мінеральний порошок і бітум.

Хороший асфальт повинен складатися на 84% з суміші гравію з піском і на 7% від загальної маси, з бітуму.

Важливо, щоб готовий матеріал в момент укладання був гарячим.

Холодний асфальт не придатний для облаштування доріг і будь-яких інших територій, адже в такому стані він втрачає абсолютно всі свої властивості.

Етапи укладання асфальтобетону

Якщо ви зацікавлені в асфальтуванні в місті Київ, вам потрібно чітко розуміти, які з яких етапів складається цей процес.

  • Подача заявки на асфальтування конкретної території в приватну компанію, яку ви обрали для співпраці;
  • Складання проєктно-кошторисної документації. При формуванні цих документів враховуються всі особливості ділянки, його рельєф, вид ґрунту та віддаленість від інших об’єктів та шляхів безперешкодного під’їзду спеціалізованої техніки.
  • Проведення підготовчих робіт. На цьому етапі ділянка розчищається від сторонніх предметів і розрівнюється. Якщо мова йде не про ремонт, а укладанні нового асфальту на місці старого, попередньо видаляється і вивозитися старе покриття.
  • Підготовка «подушки». Основою для асфальтобетону є подушка – нижнім шаром в ній виступає пісок, далі йде шар гравію великої фракції, а потім, існуючі порожнечі заповнюються гравієм дрібної фракції.
  • Укладання асфальту. На цьому етапі укладається вже знайома нам суміш піску, мінерального порошку, гравію дрібної фракції й бітуму.Укладання Асфальту Київ

Укладання асфальту у Києві – ціна за 1 м2

Найменування робіт (з матеріалом)

Ед. изм.

Цена

Укладання асфальту - дрібнозерниста суміш

м2

від 350 грн/м2

Укладання асфальту - піщана суміш

м2

від 360 грн/м2

Укладання асфальту в Києві - крупнозерниста суміш

м2

від 330 грн/м2

Укладання асфальту - щебенево-мастична суміш

м2

від 170 грн/м2

Почати співпрацю з нами дуже просто – зателефонуйте за вказаним номером телефону і залиште замовлення. Гарантуємо, що готовий результат вас неодмінно порадує!

Замовити Асфальтування Київ
Замовити Асфальтування Київ

За додатковими питаннями дзвоніть нам за телефоном:

Замовити онлайн:
(098) 188-99-99 / (063) 237-02-06

 

Асфальтування Києво-Святошинський район. Села і селища району асфальтування доріг:

Білогородка село,     Бобриця село,     Боярка місто,     Бузова село,    Буча село,     Віта-Поштова село,   село Ворзель,  Вишневе місто,   Гатне село,     Гнатівка село,   смт Гостомель,   Горбовичі село,     Гореничі село,     Горенка село,  Гурівщина село,    Дмитрівка село,    Жорнівка село,    Забуччя село,    Забір’я село,    Іванків село,    місто Ірпінь,  Капітанівка село,    Княжичі село,    Кременище село,    Круглик село,    Крюківщина село,   село Лісне,  Лісники село,  Лісове село,    Лука село,    Личанка село,    Любимівка село, Малютянка село,    Мила село,    Мироцьке село,  Михайлівка-Рубежівка село,    Мощун село,    Мрія село,    Музичі село,    Неграші село,    Нове село,    Новосілки село,  Петрівське село,    Петропавлівська Борщагівка,    Петрушки село,  село Святопетрівське,  Софіївська Борщагівка село,  Стоянка село,    Тарасівка село,    Хмільна село,    Ходосівка село,    Хотів село,    Чабани смт,    Чайки село,  Шевченкове село,    Шпитьки село,    Юр’ївка село

Якщо вам потрібні роботи, перейдіть на сторінку

Асфальтування

Якщо вас цікавить прайс, перейдіть на сторінку

Вартість асфальтування
Call Now Button