Києво-Святошинський район, місто Боярка

Асфальтування доріг, ямковий ремонт місто Боярка

Асфальтування дорожнього полотна – процес досить складний і відповідальний. У нинішній час десятки будівельних компаній пропонують свої послуги за зниженими цінами, однак не можуть гарантувати їх належну якість. Як показує багаторічна практика, недобросовісно виконане асфальтування доріг Боярка через 3-4 роки стає явним. Дороги все частіше приходять в непридатність, що тягне за собою не тільки витрати на їх ремонт, а й призводить до поломок транспортних засобів.

Якщо вас цікавить підприємство, що надає послуги з ремонту та будівництва дорожнього полотна, асфальтування доріг в Боярці, ямкового ремонту, демонтажу застарілого і укладанню нового бордюрного каменю, тоді варто звернутися в перевірену компанію «Дортехнікбуд». Ми працюємо в даній галузі протягом довгих років. За час успішної діяльності нам вдалося завоювати бездоганну репутацію серед споживачів, а також налагодити вигідні партнерські взаємини з багатьма постачальниками.

Основним напрямком з широкого спектру послуг фірми є асфальтування доріг. Ми пропонуємо виконати проект будь-якої складності комерційного призначення або приватного замовлення з благоустрою присадибної території. Фахівці готові в найкоротші терміни заасфальтувати полотно в будь-якому районі, при цьому ми гарантуємо об’єктивну вартість робіт.

У штаті підприємства задіяні кращі фахівці галузі будівництва автомобільних полотен. Наші співробітники регулярно вдосконалюють свої навички та вміння, підвищуючи кваліфікацію. Ми стежимо за сучасними тенденціями, слідуючи існуючим стандартам і застосовуючи інноваційні технології. У власному автопарку компанії є достатня кількість спецтехніки, необхідної для реалізації проекту екстра-класу. Для роботи ми використовуємо тільки перевірені, високоякісні, довговічні і зносостійкі матеріали кращих брендів. Це дозволяє істотно продовжити експлуатаційний термін доріг, навіть якщо на них регулярно впливає досить сильне навантаження.

Етапи прокладки асфальту:

 • Ознайомлення з місцевістю і навколишньою територією
 • Інженерно-геодезична зйомка
 • Підготовка проектно-технічної документації
 • Роботи з укладання полотна – закладка щебеню та асфальту

  Асфальтирование дорог
  Асфальтирование дорог

Чому слід звернутися до нас

З огляду на багаторічний досвід ведення даної діяльності і наявність десятків позитивних відгуків клієнтів, можна сміливо сказати, що ми є передовою компанією в галузі будівництва автодоріг. У цьому ви можете переконатися самостійно, вивчивши відгуки замовників, які не один раз зверталися до нас за послугами.

Більшість з них відзначають наступні переваги фірми:

 • Широкий спектр послуг по монтажу і ремонту автомобільних доріг
 • Об’єктивні ціни на асфальтування доріг Боярка
 • Висока якість виконання проектів
 • Кваліфікована допомога консультантів
 • Професійний штат фахівців з багаторічним досвідом роботи в даній галузі
 • Висока якість, довговічність, зносостійкість задіяних матеріалів
 • Наявність якісної спеціалізованої техніки для надійного асфальтування
 • Оптимальні умови співпраці

 

Якщо ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або задати питання, звертайтеся до менеджерів фірми в телефонному режимі. У розділі «Контакти» ви знайдете всі необхідні дані для зворотного зв’язку.

Call Now Button