Будівництво Доріг Київ

Будівництво та ремонт доріг Київ

Одним із ключових напрямків діяльності нашої компанії є будівництво нових та ремонт існуючих доріг Київ. Ми виконуємо роботи пов’язані з будівництвом, реконструкцією, капітальним ремонтом та створенням проєктного плану автомобільних доріг різного призначення. В процесі роботи використовується тільки якісна техніка і кращі матеріали, що гарантує високу якість наших послуг.

Будівництво доріг Київ
Будівництво доріг Київ

Які види робіт надає наша компанія?

  • Будівництво нових доріг місцевого і державного значення. Цей вид роботи починається з виїзду фахівців на локацію, де здійснюється забір та дослідження ґрунту, оцінка дальності прилеглих об’єктів, розчищення та розрівнювання території і її підготовка до подальшого асфальтування. За необхідності встановлюються водовідводи та зливові каналізації.
  • Конструкційні зміни готових доріг. Даний вид робіт передбачає перебудову готової дороги або здійснення робіт пов’язаних з підвищенням її технічних характеристик. Реконструкції дозволяють поліпшити якість покриття і разом з тим підвищити умови його експлуатації. Під час проведення конструкційних змін необхідно обмежити рух на всій дорозі або на окремій її частині.
  • Ремонт дороги Київ. Він може бути середнім або капітальним. Перший здійснюється не частіше ніж раз на кілька років. Другий же виконується набагато рідше, сам по собі він є складним та трудомістким процесом. Під час капітального ремонту відбувається повний демонтаж старого дорожнього покриття і формується абсолютно нове полотно. Важливо, щоб капітальний ремонт проводився з використанням тільки якісних матеріалів і техніки. В іншому випадку необхідність чергового капітального ремонту дороги буде не за горами.
  • Точковий ремонт доріг – усунення ям. Якщо дорожнє полотно має задовільну цілісність і якість, в цьому випадку, можна обмежитися точковим ремонтом. Такі роботи спрямовані на усунення незначних пошкоджень окремих ділянок дороги.

Чому варто вибрати саме нас?

Наша компанія Дортехнікбуд надає весь необхідний спектр послуг, починаючи від невеликого поточного ремонту і закінчуючи капітальним будівництвом нових доріг. В процесі робіт ми використовуємо виключно високоякісні матеріали і спеціалізовану техніку, що гарантує довговічний результат.

За додатковими питаннями дзвоніть нам за телефоном:

(098)188-99-99/(063)237-02-06

Call Now Button