Дорожні роботи

Дорожні роботи

В повний комплекс заходів по здійсненню дорожніх робіт, ремонту та обслуговування покриттів, входить широкий спектр завдань, до кожної з яких необхідно підходити відповідально і професійно.

Від того, наскільки якісне дорожнє покриття прокладено підприємством, буде залежати не тільки його репутація, а й регіону, і країни в цілому. Саме тому при виборі компанії, що здійснює дорожні роботи, слід звернути увагу на досвід, професіоналізм та відгуки про команду, що працює в даній конкретній фірмі.

Що мається на увазі поняттям «дорожні роботи»

 1. Будівництво нового дорожнього полотна
 2. Реконструкція старої дороги
 3. Укладання асфальтного покриття, бруківки, тротуарної плитки
 4. Ремонт дороги:
 • Капітальний (ліквідація деформованих ділянок, руйнування земляного покриття, вирубка дерев, витяг їх коренів і інші роботи)
 • Середній (часткове усунення зношених ділянок)
 • Ямковий (закладення вибоїн, вибоїв, тріщин або ям)
 1. Зміцнення земляних насипів
 2. Вирівнювання покриттів із залізобетону
 3. Заміна старих плит на нові
 4. Будівництво водовідвідної системи
 5. Монтаж каменів для бордюру і безпосередньо самого бордюру
 6. Розмітка та інше.

Чому варто вибрати нас

У нинішній час в нашій країні існує безліч приватних компаній, що пропонують свої послуги. Проте не всі вони здатні забезпечити якісний результат роботи, на який розраховує клієнт.

Якщо ви потрапили на сторінки нашого сайту, значить, знайшли надійного помічника, які знає, що таке будівництво доріг не з чуток. У штаті нашого підприємства трудиться не одні десяток майстрів з багаторічним будівельним досвідом, що дає право говорити про їхній професіоналізм. У цьому встигли переконатися десятки наших клієнтів, скориставшись послугами раніше і вже встигли рекомендувати компанію близьким.

Пріоритетами співпраці з нами є такі чинники:

 • Бездоганність у всьому! Ми здійснюємо кожен етап будівельних дорожніх робіт відповідально, що дозволяє гарантувати клієнтові якісний результат.
 • Комунікабельність персоналу дозволяє залагоджувати спірні моменти в процесі співпраці, щоб не допустити фатальних помилок і врахувати всі побажання клієнта.
 • Доступні розцінки незважаючи на те, що ми надаємо високу якість готового проекту.
 • Надаємо гарантію на виконані роботи.
 • Розробляємо вигідні пропозиції постійним клієнтам.
Call Now Button