Асфальтування

Асфальтування

Основний напрямок діяльності нашої компанії, тому ми здатні забезпечити відповідні процедури максимально якісно, ​​швидко і за вигідною для клієнта ціною. Ми пропонує майже повний спектр послуг, які тим чи іншим чином мають відношення до вищезазначених областю, тому ми маємо можливість працювати як з корпоративними клієнтами, так і з фіз. особами.

Що необхідно для асфальтування?

Для того щоб виконати таку процедуру, як асфальтування, потрібна спеціальна дорога техніка, відповідні матеріали, висококваліфіковані працівники і найголовніше – відпрацьовані технології. Останні, до слова, потрібні для того, щоб вартість асфальтування не перевищувала всі мислимі і немислимі межі. Це все, звичайно, є у нас.

Для того щоб здійснити асфальтування поверхні землі конкретно зверніть увагу на таке:

  • щебінь, яка укладається на поверхню землі;
  • безпосередньо сам асфальт;
  • каток, маси якого має бути достатньо для того, щоб ущільнити матеріал до потрібного рівня.

Тут слід зазначити, що чим важче каток, тим щільність асфальту буде вище. Щільний асфальт є більш довговічним і здатний по боргу
витримувати вплив високого тиску.

Важливість правильного асфальтування

На асфальтування ціна може бути різна, проте її високе значення не завжди є показником хорошої якості. Багато компаній зневажливо ставляться до своєї роботи, і кладуть асфальт, який може прослужити при сприятливих умовах від 2 до 4 років. За цей час вони встигають отримати достатньо грошей, і закрити фірму. Ми працюємо інакше.

Вартість асфальтування у нас є низькою з тієї причини, що ми грамотно оптимізуємо всі витрати, і беремо за свою роботу саме таку кількість грошей, скільки вона насправді коштує. Завдяки цьому ми маємо можливість запропонувати якісні послуги за низькою ціною.

При всьому при цьому, замовляючи відповідні роботи, необхідно пам’ятати про те, що погано покладений асфальт не зможе прослужити довго – він прийде в часткову непридатність максимум через п’ять років. У той же час, якщо проект виконаний якісно, ​​то термін служби покриття може дорівнювати кільком десятиліттям, якщо, звичайно, то використовується в міру. Тому на асфальтування ціна -не найважливіше, на що потрібно звертати свою увагу. Якщо знехтувати якістю, то в майбутньому доведеться платити знову, що в кінцевому підсумку обійдеться в куди більш велику суму.