Асфальтування

Асфальтування Компанія «Дортехнікбуд»

Протягом довгих років займається будівництвом, монтажем і демонтажем доріг різної складності. Маючи тривалий практичний досвід роботи в даній сфері діяльності, ми гарантуємо максимально якісний результат в стислі терміни за оптимальною вартістю для замовника.
Ми пропонуємо широкий спектр послуг, пов’язаний з асфальтуванням як великогабаритних доріг, так і малих ділянок. Працюємо з корпоративними клієнтами та фізичними особами на максимально вигідних умовах, в чому ви можете переконатися самостійно, звернувшись на підприємство.
Яку техніку ми використовуємо

Асфальтування
Асфальтування

Асфальтування Київ – досить складна процедура, що вимагає спеціальних теоретичних знань і практичного досвіду вирішення поставлених завдань. Для виконання проектів ми використовуємо дорогу спецтехніку, підбираємо високоякісні, практичні і довговічні матеріали. У команді задіяний штат висококваліфікованих робітників, які застосовують сучасні відпрацьовані технології і слідують стандартам якості, що пред’являються до будівництва доріг.

Щоб заасфальтувати поверхню землі, потребується наступне:

  • Щебінь для вирівнювання поверхні
  • Асфальт
  • Каток відповідних габаритів і маси для якісного і надійного ущільнення матеріалу

Варто розуміти, що від тяжкості катка залежить щільність асфальту. Чим важча спецтехніка, тим довговічніший і міцніший асфальт, який повинен протягом експлуатаційного строку витримувати сильні навантаження.

Правильне асфальтування поверхні – основний аспект якісного результату

Вартість робіт даного спектра може варіюватися, однак не завжди висока ціна відповідає необхідній якості. На сьогоднішній день безліч компаній досить халатно ставляться до поставленої роботи, укладаючи асфальт на термін від 2 до 4 років, чого вистачає, щоб отримати гонорар і закрити підприємство. Однак це історія не про «Дортехнікбуд».

Ми пропонуємо низькі ціни, що жодним чином не відбивається на якості прокладеного асфальту. Це пояснюється тим, що фахівці компанії вміють грамотно мінімізувати витрати, а за виконання робіт ми запитуємо тільки ту суму, яка покриває витрати на їх здійснення. Саме тому наші постійні замовники рекомендують фірму, не раз переконавшись в тому, що «Дортехнікбуд» – це невисока вартість при високій якості!

Якщо ви прийняли рішення замовити подібні роботи, пам’ятайте про те, що погане і несумлінне асфальтування дороги дасть про себе знати дуже швидко. Через кілька років дорога може прийти в часткову або повну непридатність, що спричинить за собою додаткову статтю витрат і безліч супутніх проблем.

Ми виконуємо проекти швидко, якісно, ​​недорого і професійно, що гарантує термін служби покриття десятиліттями, якщо на нього впливає помірний тиск на протязі всього терміну експлуатації. Вибираючи фірму, в якій ви хочете обслуговуватися, перш за все, звертайте увагу не на вартість пропонованих послуг, а на відгуки споживачів, яким раніше вдалося співпрацювати з даною конкретною компанією.

Ознайомившись з численними відгуками наших клієнтів, ви переконаєтеся в тому, що з нами вигідно працювати. Щоб отримати більш конкретні відповіді на виниклі питання, досить зв’язатися з менеджерами «Дортехнікбуд» в телефонному режимі. Наші менеджери нададуть максимум корисної інформації, ознайомлять з порядком співпраці і оголосять приблизні терміни та ціни, необхідні для виконання вашого проекту.

Call Now Button