Асфальтування тротуарів

Асфальтування тротуарів за доступною ціною

Тротуар – чи не найщільніше заповнене місце пішоходами. Дана територія практично цілодобово піддається впливу студентів, офісних працівників, дітей, мам з візочками та малятами. У тих ділянках, де поблизу не передбачені велосипедні доріжки, все частіше з’являються велосипедисти, які роз’їжджають по тротуарах. Всі ці фактори роблять пошкодження пішохідних зон, тому асфальтування тротуарів стає затребуваною послугою на сьогоднішній день.

Щоб дорожнє полотно даної території було виконано максимально якісно, ​​слід замовляти послуги з будівництва доріг в перевіреній компанії. «Дортехнікбуд» пропонує широкий асортимент робіт з облаштування тротуарів. Ми використовуємо передові технології, застосовуємо високоякісні матеріали і задіємо спецтехніку власного автопарку для реалізації проектів будь-якої складності.

У команді підприємства працює штат провідних фахівців даної галузі, які за роки успішної діяльності зуміли втілити в реальність сотні якісних масштабних проектів і відремонтували окремі ділянки невеликої площі. Це підтверджено численними позитивними відгуками замовників, які не один раз замовляли асфальтування тротуарів у нас.

Установка бордюрів
Установка бордюрів

Сміливо можна сказати, що тротуар – одне з густо заповнених пішоходами територій. Майже цілодобово по ньому рухаються люди – студенти, робітники, офісні працівники. Повільно прогулюються матусі з колясками, шумлять карапузи постарше. Все частіше стають помітні городяни, що пересіли на велосипеди. При цьому комфорт пересування всіх верств населення залежить від якості тротуарного покриття – наявності ям, тріщин.

Правильно виконати асфальтування тротуарів вам допоможе наша компанія, яка має багаторічний позитивний досвід і використовує передові технології в асфальтування. Високоякісні матеріали, новітня техніка і відмінний кадровий склад гарантує довговічність і зносостійкість асфальтного покриття. Ми виконуємо широкий спектр робіт з асфальтування, як масштабні проекти, так і ремонти окремих ділянок.

Асфальтування тротуарів
Асфальтування тротуарів

Особливо асфальтування тротуарів помітно біля торгових центрів, магазинів і офісів. Коли до вашого закладу легко підійти в будь-яку погоду, це означає, що ви подбали про зручність своїх клієнтів. З цього будуються довгострокові відносини. Наша компанія займає лідируючі позиції в сфері асфальтування доріг, вулиць і тротуарів. Ми співпрацюємо, як з фізичними особами, так і з організаціями. При високому рівні виконуваних робіт наші ціни залишаються прийнятними. Кожен проект обговорюється до найдрібніших подробиць, тому вартість робіт розраховується індивідуально для кожного клієнта. Довіряючи асфальтування тротуарів нашої компанії, ви можете бути впевнені у високій результаті, оптимальні терміни і адекватних розцінках. Вибираючи нас – ви вибираєте успіх!

Замовляйте ремонт тротуарів по низькій ціні

Наша компанія вибудовує довгострокові, взаємовигідні партнерські відносини з фізичними та юридичними особами. Будучи лідером в сфері дорожнього будівництва Києва, ми гарантуємо високу якість виконання поставлених завдань в обумовлені з замовником терміни.

Хочете знайти відповідального партнера і замовити надійне асфальтування тротуарів в Києві або Київській області, тоді попередньо варто ознайомитися з перевагами нашого підприємства:

  • Широкий спектр виконуваних робіт
  • Штат професійних майстрів з багаторічним досвідом
  • Об’єктивні ціни на укладку тротуарного асфальту
  • Відповідальність та порядність персоналу
  • Виконання поставлених завдань в точно обумовлені терміни
  • Вигідні знижки на великі обсяги

Щоб уточнити попередню вартість, задати запитання або замовити послугу, достатньо зателефонувати менеджерам за номерами телефонів, вказаними на сайті, або залишити контактні дані для зворотного зв’язку.

Call Now Button