Асфальтування прибудинкових територій

Асфальтування прибудинкових територій – чудове рішення для впорядкування ділянки. Це практичний та надійний спосіб дорожнього покриття з високими експлуатаційними характеристиками. А якщо порівнювати з тротуарною плиткою, то ще й вигідніший фінансово.

Переваги асфальтування

Варіант облаштування територій таким чином все частіше обирається саме власниками заміських будинків та дач. Це обумовлено суттєвою перевагою не лише технічних характеристик матеріалів, а й довготривалістю експлуатації готового полотна.. Після виконаних робіт виходить рівний та довговічний шар. Незалежно від погодних умов, шлях у двір буде комфортним. Це актуально і для території, по якій пересуватимуться автомобілем, не створюючи канавок, тріщин чи заглиблень, що є поширеною проблемою для звичайного мокрого ґрунту.

Також варто відзначити естетичну сторону. Територія набуде доглянутого вигляду без необхідності витрати часу та зусиль на постійне миття чи чищення. При правильному укладанні матеріал зберігає початкову привабливість протягом довгих років. Все, що потрібно від власника – вчасно прибирати листя та сміття.

Щоб виправдати очікування та отримати бажаний результат, важливо вибрати перевірену компанію, яка б могла надати гарантії на результат. Від того, наскільки правильно буде проведено укладання, залежить термін служби полотна. Доручіть роботу справжнім професіоналам і скористайтесь послугами компанії «Дортехнікбуд» з багаторічним досвідом діяльності та лояльною ціновою політикою.

Що ми пропонуємо

Зацікавилися у впорядкуванні прибудинкової ділянки? Наша компанія пропонує весь необхідний спектр послуг. Працівники компанії пропонують асфальтування на професійному рівні з обов’язковим дотриманням усіх технологічних вимог та установок ГОСТ. Гарантуємо високу якість та реалізацію проекту у стислий термін, адже у нас працюють фахівці, є власний парк необхідних машин. Беремося за складні замовлення.

Вартість робіт залежить від кількох факторів:

 • обсяг задіяної техніки та персоналу;
 • загальний об’єм роботи;
 • перелік необхідних матеріалів та їх кількості;
 • логістична складова (віддаленість розташування об’єкта).

У нас налагоджена співпраця із замовником безпосередньо, а наявність власної техніки та штату майстрів дозволило знизити цінники порівняно з конкуруючими організаціями, які орендують транспорт та наймають бригади.

Залишилися питання? Ми готові надати детальну консультацію. Працюємо з кожним замовником індивідуально, пропонуючи оптимальний варіант співвідношення ціни та якості.

Етапи асфальтування

Укладання виконується після погодження проекту, в якому вказані матеріали, вартість та інші важливі аспекти. Асфальтування території виконується за наступним планом:

 • розмітка, підрахунок необхідної кількості матеріалів;
 • проведення земляних робіт (при потребі, демонтаж старого покриття);
 • підготовка основи;
 • укладання асфальту;
 • вивіз будівельного сміття.

За бажанням клієнта здійснюється також установка бордюрів, що не лише використовується як кордон території, а й додатково укріплює край полотна від можливих пошкоджень.

Щоб отримати високу якість проведених робіт, ми використовуємо сучасну техніку — зокрема спеціальний каток-асфальтоукладач, вага якого понад 4т. З його допомогою формується ідеально рівне покриття, без дефектів.

Переваги співпраці з нами

Фірма «Дортехнікбуд» успішно реалізувала безліч проектів. Виконуємо замовлення будь-якої складності та обсягу.

Є, як мінімум, 4 причини, щоб звернутися до нас:

 • багаторічний досвід роботи;
 • виправдані ціни;
 • вчасна здача проєктів згідно обумовлених термінів;
 • застосування перевірених сучасних технологій.

Ми використовуємо матеріали найкращої якості, що дає нам можливість надавати замовникам гарантію на виконану роботу. Навчений штат співробітників обізнаний щодо всіх можливих нюансів процесу асфальтування. Намічені заходи відбуваються суворо з дотриманням технологічного процесу. Особливу увагу ми приділяємо своєчасному обслуговуванню техніки. Періодична діагностика справності майже повністю виключає ризик неочікуваного виходу машин з ладу.

Щоб скористатися нашою пропозицією, зателефонуйте за вказаним номером телефону та обговоріть усі важливі моменти завчасно. Численні відгуки задоволених клієнтів доводять, що дорожньо-будівельна компанія «Дортехнікбуд» надає вигідні умови співпраці та найголовніше — приємні ціни.

Call Now Button