Асфальтування ділянки

Благоустрій ландшафтної архітектури неможливий без пішохідних зон, майданчиків, місць для парковки транспорту. Асфальтування ділянки – найпопулярніший метод облаштування під’їзних доріг, тротуарів. Справа не лише в ціновій доступності процесу. Міцність та довговічність площини, яка витримує максимальне навантаження, – основні характеристики.

При виготовленні використовують бітум з різними мінеральними сумішами у чітких пропорціях відповідно до ГОСТ. Залежно від призначення верхнього покриття відсотковий вміст компонентів може змінюється. Облаштування доріжок, вимощених навколо будинку, місця для паркування передбачають невеликі експлуатаційні навантаження. Тут важливий склад та правильна підготовка поверхні.

Існує три типи складу:

 1. Піщаний. Головний компонент – пісок. Полотна із однорідної суміші розраховані на середньо-низьку завантаженість. Вони ідеально підходять для благоустрою прибудинкової території.
 2. Вторинний. Доступний варіант з дрібної фракції асфальту вживаного. Якість крихти залежить від нарізки та компонентів. Орієнтований на середні показники навантаження.
 3. Щебенево-мастичний. Тверді гірські породи дозволяють використовувати полотно майже для будь-яких варіантів подальшої експлуатації.

Укладання відбувається гарячим чи холодним способом. Структури сумішей практично однакові. Гарячий асфальт має температуру не нижчу за 110°С. Він укладається за традиційною технологією. Холодний, на основі рідкого бітуму, не потрібно розігрівати – достатньо засипати та утрамбувати. Такий спосіб можна застосовувати при мінусовій температурі. Поверхня практично одразу готова до експлуатації.

Залежно від розміру використаних мінеральних зерен розділяють дрібнозернисті, крупнозернисті, піщані смолисті суміші. Перший вид включає дроблений гравій або щебінь ступенем подрібнення до 2 см, що необхідно для щільного трамбування поверхні. Другий характеризується фракціями до 4 см. Останній складається з піску або відсіву до 1 см. Саме він вважається найкращим для облаштування прибудинкових територій.

Технічні переваги асфальтування ділянок

Це один з найбільш популярних способів створення ідеально рівного полотна. Технологія проста, вимагає мінімум часу. Через 2-3 дні ділянку можна експлуатувати.

До безперечних переваг варто віднести:

 • мінімальні часові витрати на укладання;
 • міцність та щільність;
 • відсутність ризику усадки чи часткової деформації;
 • стійкість до впливу вологи;
 • довготривалість безперешкодної експлуатації без додаткових робіт чи часткових ремонтів.

Асфальтування ділянки знижує вібрації та покращує зчеплення з колесами автомобіля. Ще одна важлива характеристика – ремонтопридатність. У разі пошкодження можна відремонтувати окремий фрагмент за кілька годин, не порушуючи загальну цілісність полотна.

Етапи робіт

Ремонт та будівництво доріг завжди починається з проектування. Після затвердження замовником інженери приступають до розмітки.

Довговічність дорожнього шару безпосередньо залежить від технології, що застосовується при укладанні. Спеціальна техніка, правильно підібрані компоненти, заздалегідь підготовлена ​​основа – запорука довгої та успішної експлуатації покриття.

Сам процес обумовлений трьома основними етапами:

 1. Земельні роботи. Територія повністю очищається від залишків сміття та рослин, видаляється верхній шар ґрунту (при необхідності). Для великих площ залучається спецтехніка.
 2. Зміцнення основи катком, грейдерами. Комплекс таких заходів спрямований на досконале очищення поверхні та її додаткове утрамбування.
 3. Підготовки основи. За допомогою щебню та піску створюється дорожня подушка. Для двору слід використовувати дрібнозернисту фракцію насипом завтовшки 50-70 мм. Це дозволить поступово розподілити завантаженість.

Заключний крок – укладання. Будівельники розподіляють асфальтову суміш і рівномірно трамбують укладачами.

Що ми пропонуємо?

Компанія «Дортехнікбуд» – лідер з асфальтування та ремонту доріг в Україні. Майже біля двох десятиліть ми успішно працюємо на ринку будівництва та за цей час реалізували сотні проектів різної складності.

Наші партнери – найкращі виробники асфальтоматеріалів для дорожньо-ремонтного обслуговування. Власний парк спеціальної дорожньої техніки дозволяє нам здійснювати нестандартні проєкти. Поставлені завдання виконуються суворо в обумовлені терміни. Команда спеціалістів забезпечує злагоджений робочий процес, оперативне виконання замовлень, високу якість, гарантію.

Ми пропонуємо максимально вигідні умови для клієнтів, доступні ціни на послуги, вигідний прайс постійним замовникам. Працюємо по всій Київській області.

Команда «Дортехнікбуд» завжди відкрита для співпраці. Зв’яжіться з нами по телефону та оформляйте замовлення прямо зараз. Ми надаємо виїзд інженера на об’єкт для попередньої оцінки, ця послуга до кошторису не включається і є абсолютно безкоштовною.

Call Now Button