Асфальтування доріг

З кожним роком на вулицях міст автомобілів стає все більше, розширюються межі житлової забудови, логістичні завдання з вантажоперевезення все складніше. У зв’язку з цим дуже гостро постає проблема будівництва нових доріг і відновлення вже існуючих. Коли всі основні етапи від розробки і узгодження проекту дороги, до укладання основи пройдені, починається асфальтування доріг. Це окремий, але не єдиний етап створення дорожнього полотна.

Асфальтування дороги, ціна роботи під ключ

«Ех, дороги …» Якщо так і хочеться гірко зітхнути побачивши дороги, тротуарів або майданчика власного будинку, тоді вам точно до нас! Зі збільшенням кількості транспортних засобів помітно збільшується і знос дорожнього покриття. Але якісні матеріали, нові технології і фахівці допоможуть вирішити цю проблему. Наша компанія спеціалізується на асфальтування доріг, ми використовуємо тільки передові технології і новітню техніку. Але, не дивлячись на це, вартість послуг залишається доступною для всіх наших замовників.

Для процесу асфальтування необхідні:

  • щебінь
  • асфальт
  • каток

Вибираючи щебінь для асфальтування доріг, ми віддаємо перевагу гранітному щебеню, як самому міцному з нерудних будівельних матеріалів.

Асфальт – ідеальний матеріал для дорожнього покриття. Воно виходить рівним, з низьким рівнем шуму, легко піддається розмітці, в разі необхідності ремонту не створює проблем з обмеженням пересування транспортних засобів.

Для асфальтування доріг використовуються важкі катки (від 4 тони). Саме вони дозволяють домогтися найвищої щільності асфальту, відповідно і його довговічності.

Наша компанія за роки перебування на ринку послуг з асфальтування придбала неоціненний досвід роботи з клієнтами, їх вдячність і позитивні відгуки. Ми розширили територію надання послуг, перелік виконуваних робіт і вживані технології.

Серед наших клієнтів, як фізичні особи, так і корпоративні замовники. Підраховуючи вартість послуг, ми обираємо оптимальний варіант в кожному конкретному випадку, враховуючи всі нюанси. Ми пропонуємо високу якість роботи за прийнятною ціною. Замовляючи асфальтування у нас, ви позбавите себе від сумних зітхань при вигляді дороги, а свій гаманець від зайвих витрат!