Асфальтування доріг

Асфальтування доріг

Щорічно навантаження на автомобільні дороги істотно зростає, що обумовлено появою нових транспортних засобів в результаті розширення кордонів житлових масивів. В рази складніше стає вирішення логістичних завдань по вантажоперевезенню, тому будівництво нових автомобільних доріг є чи не найактуальнішою проблемою на сьогоднішній день.

Після розробки і узгодження проекту будівництва настає перший етап її монтажу – асфальтування доріг. Це один з досить складних процесів, необхідних для реалізації завдань зі створення якісного, надійного і довговічного дорожнього полотна.

Замовити асфальтування дороги під ключ: ціни, порядок робіт

Якщо ви втомилися дивитися на травмоване дорожнє покриття біля свого будинку або хочете замовити комерційний проект по монтажу асфальтованої траси, тоді ви потрапили за адресою. «Дортехнікбуд» – компанія, що спеціалізується на будівництві і ремонті асфальтованих покриттів. У команді нашого підприємства задіяні кращі професіонали цієї галузі. Для роботи ми використовуємо тільки якісні і надійні матеріали, застосовуємо сучасні передові технології, а також спецтехніку власного автопарку, що суттєво скорочує витрати на реалізацію проекту будь-якої складності. До кожного замовника знаходимо індивідуальний підхід і гарантуємо максимально вигідні умови співпраці. Незважаючи на всі перераховані вище переваги, ціни на укладання асфальту в нашій компанії залишаються об’єктивними і доступними.

Асфальтування доріг
Асфальтування доріг

Процес укладання асфальту

Щоб виконати асфальтування доріг якісно і в строк, попередньо необхідно забезпечити наявність матеріалів, техніки і бригади робітників. Для будівництва нової дороги знадобиться щебінь, асфальт, каток і професіонали нашої команди!

Початковим етапом реалізації поставлених завдань є укладання щебеню, поверх якого в два шари наноситься асфальтова суміш. По завершенню розрівнювання речовини асфальтована поверхня утрамбовується важким катком.

Якщо ви хочете отримати довговічне і зносостійке покриття – асфальт стане ідеальним матеріалом дорожнього полотна. Завдяки щільному трамбуванню спецтехнікою (використовується каток масою від 4 тонн), дорога виходить рівною і стійкою. Поверхня асфальту легко піддається розмітці на ньому, а низький рівень шуму по ідеально рівному полотну порадує не одного автомобіліста.

Всі етапи проводяться за чітко обумовленим заздалегідь із замовником планом, який затверджується попередньо до моменту початку будь-яких монтажних робіт. З огляду на багаторічний досвід діяльності нашого підприємства в даній галузі, ми зуміли реалізувати десятки успішних проектів, налагодити вигідні партнерські відносини з постачальниками і завоювати довіру клієнтів, які звертаються до нас повторно. Численні позитивні відгуки споживачів свідчать про бездоганну репутацію і відповідальність команди, в чому ви можете переконатися самостійно!

Перевагами фірми варто відзначити:

  • Прийнятні розцінки
  • Швидкість виконання проекту
  • Застосування якісних матеріалів
  • Використання спецтехніки власного автопарку

Асфальтування доріг – не єдина послуга, пропонована нашим сервісом. Детальніше ознайомившись з можливостями фірми, ви знайдете безліч корисної інформації. Якщо у вас виникнуть або залишаться питання, ви можете завжди проконсультуватися у менеджерів в телефонному режимі, зв’язавшись з ними за вказаними номерами в розділі «Контакти».

Call Now Button