Асфальтування вулиць

Асфальтування вулиць – ціна якості

 

Важливим напрямком дорожнього будівництва є асфальтування вулиць. Саме по ним найчастіше відбувається рух громадського та особистого транспорту – автобусів, автомобілів, мотоциклів і навіть велосипедів. Саме про стан вуличних доріг найчастіше обурюються водії і пасажири. Від правильно проведених робіт по покриттю вулиць залежить комфорт пересування всіх учасників дорожнього руху.

Фахівці нашої компанії виконують весь спектр послуг, пов’язаних з асфальтуванням вулиць. Це не тільки технічні моменти, безпосередньо пов’язані з укладанням асфальту, але і складання проектної документації. Від точно складеної документації, залежить якість одержуваного асфальтування, його довговічність і кошторис витрат.

При складанні проекту з замовником обговорюються всі подробиці і витрати на матеріали. Обговорюються побажання, терміни та інші питання, що виникають. Після точного затвердження документації та кошториси, виконується розчищення території, вирівнювання поверхні і тільки потім укладання асфальту. Від якості розчищення і вирівнювання безпосередньо залежить і якість асфальтування. Терміни підготовчих робіт залежать від розмірів території і обсягу необхідних маніпуляцій.

За роки співпраці, як з фізичними особами, так і з корпораціями, фахівці нашої компанії провели асфальтування сотні вулиць, ніж завоювали повагу замовників і тільки позитивні відгуки. Звертаючись до нас, ви економите свій час і гроші. Оптимальні терміни, доступна вартість послуг, високотехнологічне обладнання і передові технології – це саме те, що робить нас лідерами на ринку послуг з асфальтування.

 

Call Now Button