Ямковий ремонт Київ і область

Ямковий ремонт Київ і область

Хоча для асфальтування намагаються застосовувати тільки високоякісні матеріали, але через величезну транспортного навантаження на дорожнє покриття, рано чи пізно виникає потреба в ремонті. Згодом на поверхні з’являються тріщини, вибоїни, сколи та ями. У цьому випадку проводять ямковий ремонт. Ямковим ремонтом називають ремонт ділянки, що займає близько 2-3% від загальної площі. Якщо розмір ділянки, що вимагає ремонт, становить 15%, то в даному випадку рекомендується проводити 100% ремонт всього дорожнього покриття.
ямковий ремонтекономічно вигідніше інших видів ремонту для усунення дефектів на дорозі. При цьому кінцевий результат робіт не може не радувати – при практично мінімальних витратах, як засобів, так і техніки досягається високий результат. Даний вид ремонту дозволяє значно збільшити термін служби дорожнього покриття. Найбільш поширеним методом усунення дефектів є ремонт із застосуванням гарячого асфальту.
Як проходять підготовчі роботи до ямкового ремонту? В першу чергу проводиться ретельна очистка поверхні. Потім робочі виробляють розмітку території, позначаючи межі вибоїн. По контуру вирізається матеріал і яма очищається від дрібних фрагментів. Після обмазки дна і стінок гарячим бітумом, яма заповнюється обраної сумішшю і поверхня розрівнюється. Від якості виконання ущільнення, як завершального етапу, залежить термін служби відремонтованого місця.
Вибираючи компанію для проведення ямкового ремонту, слід звернути увагу на наявність дозвільної документації на виконання даного виду робіт. Довіряти, як ремонт, так і саме асфальтування слід тільки професіоналам. Від правильного проведення робіт, дотримання всіх стадій технологічного процесу, сумлінності персоналу залежить кінцевий результат. Наша компанія виконає всі види робіт з асфальтування на високому рівні, при цьому наші ціни залишаються доступними. Потрібен ремонт дороги? Телефонуйте!

 

 

Асфальтування доріг

асфальтування київська область, асфальтування київ, асфальтування доріг київ, асфальтування ціна київ, асфальтування вулиць київ, асфальтування територій київ, укладання асфальту київ, асфальтування ціна за м2 київ, укладання асфальтування київ, вартість асфальтування київ, асфальтування дворів київ, асфальтування майданчика київ, асфальтування доріжок київ, асфальтування ділянки київ, ціна асфальтування 1 м2 київ, асфальтування дороги ціни київ, будівництво асфальтування київ, асфальтування дачі київ, послуги асфа льтірованія київ, асфальтування малих площ київ, асфальтування кошторис київ, будівництво доріг асфальтування київ

Call Now Button