Ціни на асфальтування Київ

Вартість на асфальтування ціна в Києві 2022 рік

Компанія пропонує ціни на асфальтування за м2, ремонт доріг, вартість укладання асфальтної крихти і т.д.
Всі ціни наведені з урахуванням

  • податкових зборів ,
  • ціни матеріалів,
  • вартість доставки матеріалів на об’єкт,
  • вартість роботи спецтехніки.

Ми пропонуємо своїм клієнтам конкурентні ціни на асфальтування за м2 в Києві та Київській області.

Ціни на асфальтування  від 02.02.2022 року

Робота, матеріали, доставка по Києву, техніка ( «ПІД КЛЮЧ») Шар (до уплот.) Ціна,грн./м2
1. Асфальтні (асфальтобетонні) покриття
Влаштування верхнього шару з асфальту Г-4 або В-10 3-5 см 250-285
Облаштування нижнього шару 5-6 см 255-300
2. Основи
Облаштування піщаної основи 5-10 см 30,00
15 см 48,00
Облаштування щебеневої основи (фр. 20х40) 12 см 65,00
15 см 83,00
Облаштування двошарового щебеневої основи (фр. 40х70 + 20х40) 20 см 112,00
Облаштування основи з суміші 0х40 (відсів, 5х20, 20х40) 5-10 см 65,00
Облаштування основи з асфальтної крихти 5-10 см 65,00
15 см 94,00
Облаштування основи з відсіву 5-10 см 36,00
Облаштування основи з сухої цементно-піщаної суміші (ГАРЦОВКА, “худий” бетон) 5 см 80,00
3. Земляні роботи
Планування грунту (легке профілювання поверхні без вивезення грунту) і його ущільнення до 10 см 8,00
Облаштування «корита» – виїмка, вивезення до 30км, планування і ущільнення грунту до 20 см 50,00
до 30 см 78,00
Розбирання (демонтаж) існуючого асфальтового покриття з навантаженням і вивезенням сміття 5 см 55,00
4. Ямковий ремонт доріг в Києві
Ямковий ремонт асфальтового покриття доріг з урахуванням нарізки швів, демонтажу і вивозу старого а / б покриття, підсипання підстави,БІТУМ, проливки швів бітумом, асфальтування – повний комплекс робіт асф. до 5 см 360,00
Ямковий ремонт доріг методом простого асфальтування асф. до 5 см 293,00

 

Ціни на асфальтування доріг

Компанія «Дортехнікбуд» пропонує широкий спектр послуг з будівництва і ремонту доріг, серед яких найбільш затребуваною в нинішній час вважається асфальтування. Наші розцінки істотно відрізняються від тих, які пропонуються конкуруючими фірмами. Незважаючи на низьку вартість робіт, ми гарантуємо високу якість виконання поставлених завдань в максимально стислі терміни на вигідних для замовника умовах.

Підприємство має власний парк спеціалізованої техніки, що дозволяє істотно економити витрати на оренду. Тим самим ми значно знижуємо ціни на реалізацію проекту, що важливо для потенційних замовників. Всі розцінки, зазначені на сайті фірми, актуальні на сьогоднішній день. Однак, якщо ви бажаєте уточнити будь-яку іншу інформацію, супутню співпраці з нами, ви можете звернутися в телефонному режимі до менеджерів. Кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на всі запитання й нададуть професійну консультацію з усіх нюансів взаємовигідної роботи. Натомість ви отримаєте високий рівень сервісу та індивідуальний підхід до потреб найвимогливіших клієнтів.

Як показує багаторічна практика ведення діяльності нашого підприємства в даній галузі, замовники, які звернулися до нас одного разу, стають постійним клієнтами фірми. Ознайомившись з перевагами роботи компанії, вас не залишить байдужим те, наскільки професійно, швидко і якісно ми виконуємо поставлені завдання. Всі проекти здійснюються в чітко обумовлені терміни за попередньо затвердженим планом з замовником. Крім того, ми розраховуємо бюджет проекту в точності на ту суму коштів, яких буде потрібно на реалізацію завдань. Це виключає додаткові витрати і істотно позначається на неперевершеній репутації підприємства.

Чому варто замовити послуги асфальтування у нас

Невисокі ціни на асфальтування доріг – не завжди є основним фактором вибору підрядника. Безліч існуючих на сьогоднішній день недобросовісних компаній пропонують низьку вартість матеріалів і робіт, запевняючи у високій якості та надійності кінцевого результату. Однак в переважній більшості випадків подібна недбалість дає про себе знати через 3-4 роки, коли низькоякісне дорожнє покриття приходить в непридатність.

Ми в свою чергу виключаємо такого роду проблеми, оскільки відповідально ставимося до умов будівництва доріг, визначених стандартами. В роботі нами використовуються тільки високоякісні, сучасні, зносостійкі, довговічні матеріали та професійна, надійна спецтехніка. Багаторічний досвід професіоналів штату компанії дозволяє приймати складні рішення в самих нестандартних ситуаціях.

На підприємстві ви можете замовити наступні послуги:

  • Асфальтування доріг приватних секторів і комерційних ділянок
  • Благоустрій прилеглих територій в житлових масивах
  • Асфальтування дворів в заміських будинках
  • Укладання асфальту на дорожніх трасах

Підводячи підсумок, слід зазначити, що якісне дорожнє покриття – це важливий аспект, що впливає на експлуатацію дороги. Звернувшись в неперевірену компанію, ви ризикуєте втратити значні кошти, не отримавши очікуваного результату.

Якщо у вас залишилися або виникли додаткові питання щодо цін або порядку співпраці з компанією, ви можете задати їх нашим менеджерам, зв’язавшись з ними за телефонами, вказаними на сайті в розділі «Контакти».

Call Now Button