Укладання асфальту Київ і область

Укладання асфальту Київ і область

Асфальтування настільки увійшло в наше життя, що без якісного покриття доріг, майданчиків і територій ми вже не відчуваємо себе комфортно. Особливо це актуально навесні і восени. Асфальтують не тільки транспортні магістралі, але дворові території, паркування, тротуари, дитячі майданчики і багато іншого.

Як же відбувається укладання асфальту ? Суміші, які використовуються при асфальтування, ділять на три класи:

  • Перший – містить великі за розміром зерна мінеральних компонентів. Ідеальний варіант для поверхонь з великим навантаженням, магістралей.
  • Другий – з зернами середнього розміру. Найкраще підходить для пішохідних вулиць і облагородження площ.
  • Третій – використовується для спортивних майданчиків і дворів, тому що містить мінеральні зерна найменші за розміром.

Також асфальтові суміші оброблять по температурному ознакою. Гарячий асфальт відрізняється найбільшою міцністю і використовується для укладання автомобільних доріг, площ з великим навантаженням. Укладання такої суміші відбувається при температурі від 140 * С. Холодний асфальт укладається при температурі до 120 градусів на територіях, де велике навантаження не передбачена. Також даний вид асфальту застосовується при виконанні ремонтних робіт.

Перш за все, відбувається підготовка ділянки для асфальтування. Виконується планування, він засипається щебенем. Кількість шарів щебеню коливається в залежності від використання асфальтіруемого ділянки. Спеціальні машини утрамбовують його, щоб асфальт ліг найбільш рівно і якісно. Для забезпечення додаткової міцності, під асфальт укладають спеціальну сітку. Завдяки сітці термін служби покриття значно збільшується, поліпшуються експлуатаційні характеристики покриття. Після розподілу асфальтної суміші по всьому необхідному ділянці, каток виробляє ущільнення і утрамбовку. Від правильності проведення даної процедури залежить якість і термін служби дорожнього покриття.

Компанія, що займається укладанням асфальту повинна мати ліцензію на виконання робіт і сертифікати якості на використовувані матеріали. Наша компанія має всі необхідні документи та дозволи. А також великий досвід, власний автопарк необхідної техніки і сотні вдячних клієнтів! Один дзвінок – і ми у вас! А з нами рівні дороги, висока якість і доступні ціни!

 

 

Асфальтування доріг

Call Now Button