Ремонт асфальту ціна

Ремонт асфальту – швидке вирішення складних проблем

Пошкоджений нерівний асфальт викликає масу незручностей, і чим далі посилюється ця проблема, тим більшими можуть бути її наслідки. По-перше, їзда по розбитій дорозі – це небезпечно для транспортного засобу, адже одне випадкове рух може привести до небажаних пошкоджень. По-друге, об’їзд ям займає багато часу і зусиль, особливо в моменти поганої видимості і негоди. Щоб раз і назавжди попрощатися з такого роду проблемами, необхідно провести заміну асфальтного покриття, але не завжди для цього є достатня кількість фінансових ресурсів. Тому можна вдатися до більш доступного рішення – ремонту асфальту.

Ремонт асфальту ціна на який набагато нижче, ніж ціна повної заміни покриття, є хорошим, і головне швидким способом вирішення проблем з ямами і вибоїнами на дорогах.

У яких випадках можна проводити ремонт асфальту?

  • Якщо пошкодження дорожнього полотна не займають більше 40% від загальної площі.
  • Якщо цілий асфальт знаходиться в задовільному стані, тобто на ньому немає тріщин і вм’ятин, він не кришиться і не руйнується. Немає сенсу ремонтувати одну ділянку, якщо вже через короткий час в ремонті потребуватиме іншої. В цьому випадку рекомендується повністю замінити аварійну ділянку, щоб мінімізувати подальші витрати.
  • Якщо є вільний доступ для проїзду будівельної техніки. Що теж є дуже важливим моментом, адже не всі етапи роботи проводяться ручним інструментом.

При врахуванні того, що всі перераховані вище обмеження не діють, Ви можете приступити до замовлення такої послуги, як ремонт асфальту ціна якої цілком прийнятна і доступна для кожного.

 

Чому ремонт асфальту не може коштувати дешево?

Як показує практика, на ринку завжди присутній ряд будівельних компаній, які надають послуги з ремонту асфальту по дуже низькій ціні. На такі «щедрі» пропозицію навіть не варто звертати уваги, адже, можемо вас запевнити, нічим хорошим це не закінчиться. Низька ціна ніколи не буде припускати використання професійних якісних матеріалів і техніки. А це означає, що вже через кілька місяців, а то й раніше, свежеположенного асфальт почне братися тріщинами, і колишня яма повернеться на своє місце.

Завжди віддавайте перевагу перевіреним, що добре зарекомендували себе компаніям, щоб не переплачувати двічі за проведення повторних робіт.

ремонт асфальту Київ
ремонт асфальту
Call Now Button