Ремонт асфальту Київ і область

Ямковий ремонт асфальту Київ і область

Уже тривалий час наша компанія займається асфальтуванням доріг, вулиць, площадок. Але ми виконуємо не тільки асфальтування з нуля, але ремонтуємо покриття, в якому з’явилися дефекти.
Асфальт – це найбільш поширене дорожнє покриття. Пов’язано це з тим, що технологія його укладання не дуже складна, легко ремонтується і оновлюється. Пошкодження покриття викликають різні фактори – порушення технології укладання, високі навантаження, зовнішні фактори (температурні зміни), неякісні матеріали.
Залежно від обсягів пошкоджень покриття можливе виконання поточного (2-3% пошкодженої площі в співвідношенні із загальним обсягом) або капітального ремонту (15% пошкоджень від загального обсягу).
Капітальний ремонт асфальту на увазі зняття асфальтного покриття і заміна його на новий. Тут також можливі варіанти – зняття тільки верхнього пошкодженого шару або видалення всього покриття повністю.
Найчастіше застосовують менш витратний вид ремонту асфальту – поточний. Виділяють кілька видів поточного ремонту:
• ямковий ремонт
• усунення тріщин
• виконання «килимка зносу»
Наша компанія виконує всі види ремонтних робіт, застосовуючи сучасні технології, якісні матеріали та новітню техніку. Ми складаємо повний кошторис усіх необхідних робіт, щоб наші клієнти могли знати і контролювати витрати. Наші фахівці здатні скласти найбільш ефективний графік виконання робіт і виконати ремонт асфальту на найвищому рівні, незалежно від обсягів робіт. Наявність всіх супровідних документів, сертифікатів якості гарантують нашим замовникам упевненість в якісному кінцевому результаті.
Індивідуальний підхід, консультації, лояльна цінова політика, багаторічний досвід – все це виводить нашу компанію в число лідерів серед компаній, що займаються дорожніми роботами. Телефонуйте нам, і ми в найкоротші терміни виконаємо ремонт асфальту будь-якої складності.

 

 

Асфальтування доріг

Call Now Button