Ремонт асфальту Київ і область

Ямковий ремонт асфальту Київ і область

Уже тривалий час наша компанія займається асфальтуванням доріг, вулиць, площадок. Але ми виконуємо не тільки асфальтування з нуля, але ремонтуємо покриття, в якому з’явилися дефекти.
Асфальт – це найбільш поширене дорожнє покриття. Пов’язано це з тим, що технологія його укладання не дуже складна, легко ремонтується і оновлюється. Пошкодження покриття викликають різні фактори – порушення технології укладання, високі навантаження, зовнішні фактори (температурні зміни), неякісні матеріали.
Залежно від обсягів пошкоджень покриття можливе виконання поточного (2-3% пошкодженої площі в співвідношенні із загальним обсягом) або капітального ремонту (15% пошкоджень від загального обсягу).
Капітальний ремонт асфальту на увазі зняття асфальтного покриття і заміна його на новий. Тут також можливі варіанти – зняття тільки верхнього пошкодженого шару або видалення всього покриття повністю.
Найчастіше застосовують менш витратний вид ремонту асфальту – поточний. Виділяють кілька видів поточного ремонту:
• ямковий ремонт
• усунення тріщин
• виконання «килимка зносу»
Наша компанія виконує всі види ремонтних робіт, застосовуючи сучасні технології, якісні матеріали та новітню техніку. Ми складаємо повний кошторис усіх необхідних робіт, щоб наші клієнти могли знати і контролювати витрати. Наші фахівці здатні скласти найбільш ефективний графік виконання робіт і виконати ремонт асфальту на найвищому рівні, незалежно від обсягів робіт. Наявність всіх супровідних документів, сертифікатів якості гарантують нашим замовникам упевненість в якісному кінцевому результаті.
Індивідуальний підхід, консультації, лояльна цінова політика, багаторічний досвід – все це виводить нашу компанію в число лідерів серед компаній, що займаються дорожніми роботами. Телефонуйте нам, і ми в найкоротші терміни виконаємо ремонт асфальту будь-якої складності.

 

 

Асфальтування доріг

асфальтування київська область, асфальтування київ, асфальтування доріг київ, асфальтування ціна київ, асфальтування вулиць київ, асфальтування територій київ, укладання асфальту київ, асфальтування ціна за м2 київ, укладання асфальтування київ, вартість асфальтування київ, асфальтування дворів київ, асфальтування майданчика київ, асфальтування доріжок київ, асфальтування ділянки київ, ціна асфальтування 1 м2 київ, асфальтування дороги ціни київ, будівництво асфальтування київ, асфальтування дачі київ, послуги асфа льтірованія київ, асфальтування малих площ київ, асфальтування кошторис київ, будівництво доріг асфальтування київ

Call Now Button