Капітальний ремонт доріг

На сьогоднішній день , капітальний ремонт доріг повинен виконуватися на всій території України, так як в Україні далеко не ідеальне дорожнє покриття. На стан асфальту сильно впливають погодні умови, такі як дощ, вітер, сонце, а також вплив постійних навантажень проходить транспорту. Ремонт доріг в Києві необхідно робити постійно, тому що через велику кількість транспорту, асфальт дуже швидко руйнується.

Ремонт доріг
Якісний ремонт дороги повинен проводитися регулярно і виконуватися фахівцями, так як тільки вони зможуть покласти асфальт правильно, не порушуючи технології. Компанія «Asphaltown» в своїй роботі використовує велику кількість техніки, яка дозволяє нам максимально швидко і якісно виконувати свої роботи в цій галузі. Ми з легкістю оновимо Вам дорожнє покриття або ж покладемо новий асфальт якісно і без затримок.

Ремонт дороги ділиться на кілька видів:
Капітальний.
Ямковий.
Поточний.

Основною причиною для проведення капітального ремонту доріг є стан асфальту або інших елементів даної ділянки не задовольняють вимогам дорожнього руху. Значний ремонт доріг в Києві проводять тільки після затвердження спеціальної документації.

Якісний ремонт доріг
У будівництві доріг існує також таке визначення як поточний ремонт, який складається з асфальтування тих ділянок проїжджої частини, де з’явилися невеликі вибоїни, колії, хвилі на асфальті або ж починається лущення асфальту. Такий ремонт доріг, Київ повинен виконувати швидко, так як при повільності асфальтування існує велика ймовірність того, що з маленьких вибоїн виростуть великі ями і доведеться робити капітальний ремонт дороги, що спричинить великі витрати для країни.
Таким чином, своєчасний ремонт доріг в Києві значно впливає на бюджет міста. Набагато легше і дешевше заасфальтувати невеликі ділянки міста з маленькими ямами, ніж робити повне асфальтування всієї проїжджої частини.

Найбільш поширеним ремонтом доріг є ямковий ремонт. Він, у порівнянні з іншими видами асфальтування, є досить простим і не вимагає великих вкладень грошей. Ямковий ремонт може виконуватися за кількома технологіями: з допомогою асфальтобетонної суміші або ж з використанням бітумних емульсій. Остання, щоправда, не так популярна, тому що міцність і водостійкість бітумної технології в кілька разів менше асфальтобетонної суміші.

Наша компанія ремонт дороги виконує швидко і якісно, а також ми надаємо постгарантійне обслуговування для наших клієнтів. Обов’язково при виборі фахівців в цій галузі необхідно пам’ятати про те, що тільки від Вашого вибору залежить термін служби заасфальтували ділянки!

Call Now Button