Вартість асфальтування в Києві

Перед тим, як дізнаватися вартість (ціну) асфальтування, необхідно для себе визначити такі дані і повідомити нам:

Яку роботу нам потрібно зробити? Вам потрібна асфальтований майданчик, двір або дорога? Або у вас вже лежить асфальт, але необхідно закрити ями в ньому, відновити асфальт після розриття? А може вам потрібен тимчасовий і недорогий варіант дороги відсипаний щебенем і відсівом? Чи потрібно вам встановити бордюри, підняти каналізаційні люки?
Яка площа об’єкта в квадратних метрах? Якщо це прямокутна майданчик або дорога, то необхідно довжину помножити на ширину в метрах. Якщо це ямковий ремонт асфальту, то необхідно порахувати загальну площу всіх ям з відступом 15 см від краю руйнування, а так само середню глибину ям.

Яке поточний стан покриття на об’єкті? Що там зараз лежить? Наприклад: гола земля або пісок, старий асфальт, відсипаний щебінь, відсипаний будівельне сміття і т.п.
Який транспорт буде їздити? Наприклад: легковий, вантажівки, важкі фури, вилочні навантажувачі на складі і т.п. Яка інтенсивність руху?

Де знаходиться об’єкт? Як правило, лівобережні об’єкти за Києвом дорожче правобережних, тому що щебеневі кар’єри і асфальтобетонні заводи знаходяться на правому березі, тобто збільшуються витрати на доставку матеріалів. Об’єкти в центрі Києва дорожче, тому що для проїзду вантажних машин необхідний спеціальний дозвіл і в центрі складна транспортна ситуація.

Яка вам потрібна форма оплати? Готівкова, безготівкова або комбінована.
Чи є дозвіл на роботи, якщо робота на проїжджій частині або тротуарі міської вулиці? Проведення робіт без дозвільних документів може призвести до заборони робіт, накладення адміністративного стягнення або до притягнення до кримінальної відповідальності.

Визначтеся, чого ви хочете – найнижчу ціну за рахунок економії на матеріалах, оптимальне співвідношення ціни і якості або надійну дорогу з великим запасом міцності. На всі три варіанти у нас є пропозиції.

LEAVE A КОММЕНТАР

Call Now Button