Вартість асфальтування в Києві

Вартість асфальтування доріг в Києві та Київській області

«Дортехнікбуд» пропонує послуги асфальтування дорожніх полотен. Ми реалізуємо проекти будь-якої складності в максимально стислі терміни, гарантуючи високу якість виконання поставлених завдань. Працюємо з фізичними та юридичними особами на вигідних умовах, що приваблює клієнтів столиці, які повторно звертаються в компанію.

Якщо ви хочете замовити наші послуги, перш ніж дізнатися вартість асфальтування в Києві, слід визначити спектр необхідних робіт і оцінити рівень складності проекту:

 • Укладання асфальту на дорогах, у дворі, присадибній території
 • Необхідність ямкового ремонту
 • Демонтаж старого асфальту
 • Замовлення недорогого тимчасового покриття щебенем або відсівом
 • Наявність бордюрів, підняття каналізаційних люків
 • Площа території для асфальтування
 • Поточний стан об’єкта
 • Плановане навантаження на дорогу

  Вартість асфальтування доріг
  Вартість асфальтування доріг

Крім цього, важливим фактором, що впливає на вартість асфальтування в Києві, є локація. Об’єкти на Лівому березі столиці дорожчі правобережних, що обумовлено додатковими витратами на доставку матеріалів, оскільки всі щебеневі кар’єри розташовані на Правому березі Києва.

Якщо об’єкт розташований в центрі, такі роботи обійдуться замовнику ще дорожче, оскільки для проїзду спецтехніки доведеться отримувати спеціальний дозвіл. До того ж транспортна ситуація в центрі столиці досить складна, що спричинить собою досить суттєві витрати часу.

Перш ніж приступити до безпосереднього укладання асфальту, необхідно отримати дозвільну документацію, інакше проведення будь-яких робіт може бути заборонено. Крім того, відсутність документів може призвести до адміністративного стягнення та притягнення до кримінальної відповідальності власника об’єкта.

Наша компанія пропонує повний перелік послуг з асфальтування, починаючи з підготовки проекту до здачі об’єкта в експлуатацію. Майстри команди мають достатню кваліфікацію, теоретичні знання і практичний досвід для того, щоб реалізувати проект будь-якої складності в точно обумовлені терміни. У нас об’єктивна вартість на асфальтування в Києві, що є важливим фактором вибору підприємства для довгострокового співробітництва.

Для отримання детальної інформації та замовлення робіт в «Дортехнікбуд» досить зв’язатися з менеджерами компанії за вказаними на сайті номерами телефонів.

LEAVE A КОММЕНТАР

Call Now Button