Будівництво доріг

Будівництво доріг 2021

Для забезпечення комфортного пересування на дорогах улюблені транспортними засобами і пішоходами важливо, щоб дорожнє полотно було бездоганно рівним. Щоб досягти такого результату, важливо дотримувати всіх етапів будівництва доріг, враховуючи при цьому основні вимоги і стандарти.

Будівництво доріг супроводжується наступними видами робіт:

проектування

 • Облік особливостей місцевості, що оточує об’єкт
 • геодезична зйомка
 • Укладання дорожнього покриття
 • Ремонт дороги
 • Підготовка та необхідної супровідної документації та здача готового об’єкта

Етапи будівництва доріг полягають в наступному:

 1. Підготовка місцевості. На даному етапі здійснюється вирубка дерев, коріння яких можуть заважати і деформувати асфальтне покриття, розбирання застарілих підземних комунікацій, демонтаж огорож.
 2. Зміцнення земляного покриття, розробка виїмок та спорудження насипів, що передбачається етапом земляних робіт в будівництві доріг.
 3. Укладання теплопровідних труб і будівництво інших комунікацій.
 4. Підготовчі роботи до асфальтування полотна.
 5. Асфальтування та утрамбовка покриття.
 6. Облаштування місцевості прилеглої території.

  Будівництво доріг

куди звернутися

З огляду на той факт, що галузь будівництва доріг розвивається безперервно, щорічно з’являються інноваційні рішення, матеріали, використовується сучасна техніка і технології, варто уважно підходити до процесу вибору компанії, готової запропонувати даний перелік послуг.

Слід розуміти, що будівництво доріг – досить трудомісткий процес, що вимагає спеціальних теоретичних знань і практичних навичок, якими володіє наша команда. Ми готові виконати будівництво доріг будь-якої складності в найкоротші терміни, що жодним чином не позначиться на якості готового проекту.

До нас звертаються і радять іншим, тому що:

 • У команді працює штат високопрофесійних будівельників з багаторічним досвідом вирішення ладі найскладніших проектів.
 • Ми готові вислухати побажання клієнта і приступити до виконання поставлених завдань відразу після підписання контракту, де будуть чітко прописані умови співпраці.
 • У нашому власному парку є вся необхідна працездатна спецтехніка, що дозволяє виконати роботи якісно, ​​швидко і в строк.
 • Комунікація з клієнтом – запорука успішної співпраці, тому на кожному етапі будівництва доріг ми враховуємо зауваження замовника.

Call Now Button