Будівництво доріг в Києві

Будівництво доріг в Києві завжди актуально

Пошкоджені або повністю непридатні дороги – проблема, яка хвилює не тільки автомобілістів, але і пішоходів. Зі збільшенням кількості транспортних засобів пересування по дорожнім полотнам столиці істотно зросли дефектні ділянки асфальтних покриттів Києва. Вирішити дану проблему вдається, якщо замовити будівництво доріг в Києві за оптимальними цінами в перевіреній компанії.

У нинішній час існує безліч підприємств, що пропонують послуги асфальтування, проте далеко не всі вони можуть гарантувати належну якість кінцевого результату. Компанія «Дортехнікбуд» пропонує співпрацю юридичним і фізичним особам на максимально вигідних для обох сторін умовах. Ми реалізуємо складні проекти в будь-якому районі столиці, гарантуючи споживачам якісне виконання поставлених завдань в точно обумовлені терміни. Також вас порадують оптимальні ціни на весь асортимент послуг, що важливо при виборі підприємства.

будівництво доріг
будівництво доріг

Будівництво доріг в Києві – вигідно і швидко

Покриття дорожнього полотна – досить складна процедура будівництва дороги. Без спеціальних навичок, теоретичних знань і наявності матеріально-технічної бази виконати складні поставлені завдання не вдасться. Саме тому відповідальні замовники прагнуть налагодити вигідні партнерські взаємини з підприємствами, які протягом довгих років успішно виконують проекти і отримують позитивні відгуки.

Якщо ви тривалий час перебували в пошуках надійного підрядника, тоді ласкаво просимо в «Дортехнікбуд»! Ми пропонуємо повний спектр послуг з будівництва доріг в Києві. Виконавши сотні проектів міста, ми з упевненістю можемо назвати себе провідними фахівцями даної галузі, а наші разові і постійні клієнти відзначають наступні переваги фірми:

 • Оптимальні розцінки на монтування доріг
 • Робота кваліфікованих, відповідальних майстрів своєї справи
 • Вигідні умови співпраці для постійних клієнтів і тих замовників, які дають в роботу великі обсяги
 • Зручні варіанти оплати послуг
 • Виконання поставлених завдань в точно обумовлені терміни
 • Співпраця з юридичними і фізичними особами незалежно від ступеня складності проекту
 • Наявність власного автопарку спеціалізованої техніки для якісного і надійного будівництва доріг
 • Застосування довговічних, зносостійких матеріалів і професійного обладнання
 • Підтримка клієнтів з перших етапів укладання угоди до кінця здачі об’єкта в експлуатацію

Ми є лідерами на ринку дорожнього будівництва в Україні, що підтверджується сотнями успішно реалізованих проектів. Крім того, всі наші замовники залишаються задоволеними якістю виконання роботи і повторно звертаються у фірму для ремонту і будівництва доріг по всьому місту Києву і Київській області.

Будівництво доріг в Києві
Будівництво доріг в Києві

Що входить в будівництво доріг в Києві:

 1. Монтаж і демонтаж старого асфальтового полотна
 2. Ямковий ремонт асфальту
 3. Демонтаж пошкоджених і установка нових бордюрів
 4. Ремонт доріг, вулиць, алей, парковок, стоянок
 5. Будівництво майданчиків
 6. Укладання асфальту і тротуарної плитки

Якщо ви хочете замовити наші послуги або уточнити порядок роботи компанії, досить зв’язатися з менеджерами підприємства в телефонному режимі і уточнити деталі. Кваліфіковані оператори підприємства готові протягом усього часу співробітництва відповідати на поставлені запитання. Крім того, ви можете залишити заявку на виклик майстрів на об’єкт онлайн, вказавши особисті контактні дані для зворотного зв’язку.

LEAVE A КОММЕНТАР

Call Now Button