Благоустрій території

Благоустрій території, озеленення, укладання тротуарної плитки

Фінальним етапом будівництва будь-якого житлового або нежитлового об’єкта є благоустрій прилеглої території. Ві включає в себе безліч робіт, в тому числі, роботи по формуванню дорожнього покриття. Покриття може бути кам’яним, плитковим або асфальтним. Варто відзначити, що асфальтне покриття має ряд переваг в порівнянні з іншими варіантами. По-перше, воно коштує набагато дешевше, а по-друге, часу на його укладання потрібно в рази менше. Який підсумок? Якісне довговічне покриття в короткі терміни за доступною ціною.

Як часто в процесі благоустрою території використовується асфальт?

Асфальтування транспортних доріг і пішохідних зон – сучасне рішення, до якого все частіше вдаються власники комерційного та індивідуального будівництва. При використанні високоякісних матеріалів і правильних технологій, дане покриття буде залишатися в початковому стані не один десяток років. До того ж, асфальт не боїться вологи і зміни температури повітря навколишнього середовища. А це означає, що в будь-який час року і в будь-яку погоду нічого не буде заважати експлуатації облаштованих доріг і пішохідних доріжок. На відміну від кам’яного покриття, асфальтне прекрасно зберігає свою цілісність. Нерідко можна помітити, як каміння розходяться в місцях з’єднань після погіршення погодних умов, а через певний час, деякі з них розхитуються і утворюють потенційно небезпечні місця. З асфальтом таких ситуацій статися не може, він надійно фіксується в заданих рамках бордюрами або іншими обмежувальними спорудами. З огляду на всі переваги, асфальтування стає все більш виграшним методом благоустрою території. І всі ці переваги ви можете відчути особисто, почавши співпрацю з нашою компанією.

благоустрій території
благоустрій території

Чи добре асфальт поєднується з іншими матеріалами?

Практичність це добре, але як щодо естетичності? Багатьох цікавить, чи не занадто просто асфальт виглядає в екстер’єрі будинку або житлового комплексу. Під час популярності мінімалізму і стилю лофт – асфальт це одне з найкращих рішень. З одного боку він виглядає стримано і строго, але з іншого – прекрасно поєднується з будь-якими видами декорацій і живих рослин, не перетягуючи увагу на себе. Та й сірий нейтральний колір буде служити хорошим доповненням навіть до найяскравіших дизайнів.

Ось перелік послуг, що надаються в цьому розділі:

  • озеленение
  • посадка дерев
  • обрізання, викорчёвка дерев
  • облаштування квітників
  • обладнання спортивних та дитячих майданчиків
  • укладання тротуарної плитки
  • установка бордюрів
  • вивезення грунту і сміття
  • фарбувальні роботи
Call Now Button