Асфальтування ціна Київ

Якісне асфальтування – гарантія довговічності

Асфальтування доріг і тротуарів в наш час вже не розкіш, а необхідність. Особливо це можна відчути в сезон снігопадів і дощів, адже їздити або ходити по розмитим дорогах, покритим калюжами і брудом, напевно нікому не хочеться.

Централізованим асфальтуванням, як правило, займаються великі компанії, що працюють по тендеру, але нерідко виникає потреба в асфальтування території біля свого будинку / дачі / і навіть під’їзду. Тут-то вже не обійтися без невеликих приватних компаній, як наша, які прокладуть асфальт на необхідної території. Асфальтування ціна (Київ) якого невисока і доступна для кожного, здійснюється в кілька етапів:
• Замір території, і обговорення всіх побажань замовника;
• Підрахунок і закупівля будівельних матеріалів;
• Попередня підготовка території під асфальт;
Укладання асфальту;
• Вирівнювання і укочування;
• Висихання.
На кожному з етапів здійснюється контроль якості, щоб кінцевий результат повністю відповідав очікуванням клієнта.

Як замовити якісне асфальтування?

Компаній, які займаються асфальтуванням велике безліч, але, як можна помітити, далеко не скрізь покладений якісний довговічний асфальт. Пов’язано це з тим, що деяка частина фахівців, виконують свою роботу не відповідно до норм і стандартів, використовують дешеві матеріали та невідповідну технологію укладання. В результаті, часу, грошей і зусиль витрачено багато, а по факту все потрібно переробляти з нуля.
Наша компанія має великий досвід в сфері укладання та ремонту асфальту, за час роботи ми вже відточили до ідеалу кілька різних технологій, вибрали постачальників дійсно якісних матеріалів та інструментів, які використовуються в процесі асфальтування. Тому ми сміливо даємо тривалу гарантію, і радіємо позитивним відгуками наших клієнтів.

Ціна асфальтування

Багатьох цікавить асфальтування ціна (Київ) , але складно назвати точну суму, до попереднього огляду майданчика. Ми можемо надати орієнтовну вартість за квадратний метр асфальту, але краще все ж домовиться про зустріч і вимірі, щоб знати, на які витрати конкретно розраховувати. Щоб замовити завмер і детальну консультацію, Ви можете зв’язатися з представниками нашої компанії за вказаним номером телефону.

Call Now Button