Асфальтування Київ, ямковий ремонт доріг

Ямковий ремонт в Києві

Від хорошого асфальтного покриття залежить безпека і швидкість пересування, витрата паливних матеріалів, довговічність автомобілів і багато іншого. У зв’язку з постійно зростаючим числом транспортних засобів на дорогах Києва, виникають перевантаження дорожнього покриття, його знос і дефекти у вигляді тріщин, ям, відколів і інших.

Дорожньо-ремонтні компанії здатні усунути всі проблеми, що виникають на дорогах і інших асфальтіруемих ділянках, використовуючи професійну техніку і методи роботи. Фахівці «Евродорбуд» грамотно підходять до процесу виконання ремонту. Вони оцінять ступінь пошкодження покриття і запропонують клієнтові максимально ефективний спосіб для усунення проблеми. Якщо пошкоджену ділянку займає невелику територію, то економічно вигідними будуть: ямковий ремонт або забивання виникли тріщин.

Найчастіше при ямковий ремонт використовуються:

гарячі асфальтобетонні суміші

холодні асфальтобетонні суміші

литий асфальтобетон

Правильно виконаний ремонт дорожнього покриття здатний забезпечити тривалий термін служби відремонтованій ділянці, відносно невисоку вартість ремонту в порівнянні з повною заміною дорожнього покриття, висока якість «нового» покриття.

Найчастіше ремонтні роботи намагаються перенести на більш тепле і сухе пору року, однак новий технології та матеріали дозволяють якісно виконати терміновий ремонт асфальту в будь-який час року.

Замовити ямковий ремонт в Києві ви зможете, звернувшись в нашу компанію. Роки успішної співпраці з численними клієнтами допомогли нам зайняти лідируючі позиції на ринку компаній, що займаються дорожньо-ремонтними роботами.

 

Асфальтування доріг
Асфальтування доріг
Call Now Button