Асфальтування доріг Київ і область

 

Асфальтування доріг Київ і область

У всьому світі найбільш затребуваним дорожнім покриттям є асфальт. Без нього важко уявити комфортне пересування всіх учасників дорожнього руху, як пішоходів, так і власників транспортних засобів. Без асфальту неможлива чистота у дворах, дитячих і спортивних майданчиках, парковках.
З розвитком технологій змінюються і технології виробництва асфальту. Також це пов’язано і зі зростаючими вимогами, що пред’являються до доріг. Постійно збільшується транспортний потік, кліматичні умови вимагають ще більш якісного та міцного асфальтного покриття. Для асфальтування доріг використовують бітум, пісок і мінеральні порошки. Від якості складових залежить і якість асфальту, і термін його служби.
Асфальтування доріг відбувається в кілька етапів:
• Підготовка території до асфальтування (очищення від старого дорожнього покриття, сміття і всього, що буде заважати роботі)
• Засипка території щебенем і його утрамбованіе
• Нанесення спеціальної суміші-просочення, що з’єднує шари дорожнього покриття
• Нанесення суміші бітуму з щебенем. Вирівнювання даного шару відбувається за допомогою асфальтоукладальної техніки.
Виділяють гарячий і холодний спосіб асфальтування. Гарячий спосіб застосовують для доріг з високою транспортним навантаженням. Матеріал, нагрітий до певної температури, наносять на дорогу, а потім ущільнюють за допомогою катка. Цей спосіб асфальтування вимагає короткі терміни виконання, а також досить швидке застигання дорожнього покриття. Технологія холодного укладання застосовується для ремонтних робіт.
Наша компанія вже багато років займається асфальтуванням і ремонтом доріг. Саме у нас ви зможете замовити (купити) асфальт високої якості за доступною ціною. Ми пишаємося своїми фахівцями, успішним досвідом, наявністю власного автопарку першокласної техніки. Нам довіряють, як приватні особи, так і великі компанії, тому що ми поважаємо своїх клієнтів, незалежно від обсягів робіт. Виконуємо укладку асфальту під ключ. Це означає, що наші фахівці організовують всі етапи робіт, починаючи зі створення проекту, і закінчуючи нанесенням дорожньої розмітки.
Щоб замовити асфальтування доріг або благоустрій території досить просто подзвонити. Ми відповімо на всі питання, дамо консультацію і проведемо всі роботи на високому рівні!

 

 

Асфальтування доріг

 

Call Now Button