Асфальтування доріг Київ і область

 

Асфальтування доріг Київ і область

У всьому світі найбільш затребуваним дорожнім покриттям є асфальт. Без нього важко уявити комфортне пересування всіх учасників дорожнього руху, як пішоходів, так і власників транспортних засобів. Без асфальту неможлива чистота у дворах, дитячих і спортивних майданчиках, парковках.
З розвитком технологій змінюються і технології виробництва асфальту. Також це пов’язано і зі зростаючими вимогами, що пред’являються до доріг. Постійно збільшується транспортний потік, кліматичні умови вимагають ще більш якісного та міцного асфальтного покриття. Для асфальтування доріг використовують бітум, пісок і мінеральні порошки. Від якості складових залежить і якість асфальту, і термін його служби.
Асфальтування доріг відбувається в кілька етапів:
• Підготовка території до асфальтування (очищення від старого дорожнього покриття, сміття і всього, що буде заважати роботі)
• Засипка території щебенем і його утрамбованіе
• Нанесення спеціальної суміші-просочення, що з’єднує шари дорожнього покриття
• Нанесення суміші бітуму з щебенем. Вирівнювання даного шару відбувається за допомогою асфальтоукладальної техніки.
Виділяють гарячий і холодний спосіб асфальтування. Гарячий спосіб застосовують для доріг з високою транспортним навантаженням. Матеріал, нагрітий до певної температури, наносять на дорогу, а потім ущільнюють за допомогою катка. Цей спосіб асфальтування вимагає короткі терміни виконання, а також досить швидке застигання дорожнього покриття. Технологія холодного укладання застосовується для ремонтних робіт.
Наша компанія вже багато років займається асфальтуванням і ремонтом доріг. Саме у нас ви зможете замовити (купити) асфальт високої якості за доступною ціною. Ми пишаємося своїми фахівцями, успішним досвідом, наявністю власного автопарку першокласної техніки. Нам довіряють, як приватні особи, так і великі компанії, тому що ми поважаємо своїх клієнтів, незалежно від обсягів робіт. Виконуємо укладку асфальту під ключ. Це означає, що наші фахівці організовують всі етапи робіт, починаючи зі створення проекту, і закінчуючи нанесенням дорожньої розмітки.
Щоб замовити асфальтування доріг або благоустрій території досить просто подзвонити. Ми відповімо на всі питання, дамо консультацію і проведемо всі роботи на високому рівні!

 


Асфальтування доріг

асфальтування київська область, асфальтування київ, асфальтування доріг київ, асфальтування ціна київ, асфальтування вулиць київ, асфальтування територій київ, укладання асфальту київ, асфальтування ціна за м2 київ, укладання асфальтування київ, вартість асфальтування київ, асфальтування дворів київ, асфальтування майданчика київ, асфальтування доріжок київ, асфальтування ділянки київ, ціна асфальтування 1 м2 київ, асфальтування дороги ціни київ, будівництво асфальтування київ, асфальтування дачі київ, послуги асфа льтірованія київ, асфальтування малих площ київ, асфальтування кошторис київ, будівництво доріг асфальтування київ

Call Now Button