Асфальтування дворових територій

 

Асфальтування дворових територій

 

В наш час неможливо уявити комфортне та впорядковану територію без наявності там асфальтного покриття. Це зручність і швидкість пересування, чистота території і престижний зовнішній вигляд. особливо асфальтування актуально для стрімко зростаючої кількості житлових комплексів. Наявність асфальтного покриття на дворових територіях полегшує власникам транспортних засобів пошук місця парковки.

Наша компанія займається асфальтуванням доріг, дворових територій, тротуарів, майданчиків вже тривалий час. Ми застосовуємо тільки перевірені технології, використовуємо якісні матеріали та новітню техніку. Завдяки злагодженій роботі всього колективу, ми гарантуємо якість, оптимальні терміни виконання робіт і довгий термін служби покриття.

Як же проводять асфальтування дворових територій? Існує кілька етапів підготовчих робіт. це:

  • складання технічного плану і супроводжуючої документації
  • прибирання території перед асфальтуванням
  • підготовка фундаменту під укладку, організація відведення води з території тощо.

Після виконання всіх підготовчих заходів можна приступати до асфальтування території. Для даного виду асфальтування застосовуються малогабаритні виброкатки, які дозволяють якісно утрамбувати і зміцнити все шари покриття. Наявність власного парку техніки дозволяє нашій компанії проводити всі технологічні операції на високому рівні, в найкоротші терміни і при цьому тримати доступні ціни. Чекаємо на ваш дзвінок, і ми готові приступити до роботи!

 

Асфальтування доріг

 

Call Now Button