Асфальтування в Києві, укладання асфальту

Ми пропонуємо наступні послуги в Києві:

Асфальтування
Оренда спецтехніки
Оновлення асфальту
Ямковий ремонт
Асфальтна крихта

Переваги компанії Дортехнікбуд:

Технології – перевірені сучасні технології.
Досвід – у нас фахівці з багаторічним досвідом роботи.
Ціна – відповідає якості роботи.
Терміни – здача проектів в призначений час.

Асфальтування (будівництво) доріг в Києві
Вам набридло вже вкотре спотикатися об одну і ту ж яму в асфальті, ретельно вибирати місце, щоб безпечно припаркувати свою машину, і просто кожен день спостерігати дорогу біля свого будинку в жахливому стані?
Ми розуміємо Вас. Наша компанія пропонує таку послугу, як асфальтування доріг Київ, а також пропонує провести дорожні роботи, розцінки яких вас порадують.

Навіщо потрібен ямковий ремонт доріг (Київ)?
Навіть, якщо на якийсь час забути про питання естетики, ями на дорогах псують наше життя набагато сильніше, ніж здається.
Ми купуємо швидкі і потужні іномарки, але (на відміну від тих же німців), не можемо сповна насолодитися швидкістю машини через дорожні ям. Ямковий ремонт доріг Київ – вимушений засіб, яке може привести дорогу в мало-мальськи нормальний вигляд. Вторинний асфальт – теж непоганий варіант оновити дорогу.
Навіть на низьких швидкостях, потрапляння автомобіля в велику яму загрожує серйозними поломками. У той же час постійна рух по маленьким западин згубно впливає на амортизацію.

Чому дороги псуються, звідки беруться ями?
У всіх доріг є свій термін придатності. За ГОСТом їхні покладається надавати капітального ремонту кожні 10 років, але частіше за все не знос стає причиною всіляких дефектів. Найчастіше дорога починає валитися через помилки при первинній укладанні. Це набагато складніше, трудомістке асфальтування та будівництво доріг Київ. Ціна на таку роботу, звичайно, вище.
Всі дороги Києва зроблені приблизно однаково. Цей складний процес, в загальному, вписується в кілька етапів, а саме:
1. Планування;
Під час планування команда будівельників вирішує, де і як повинна проходити асфальтована територія, прикидають, скільки знадобиться шарів асфальту, яким повинен бути шар щебеню (при цьому, чим більше планується навантаження на дорогу, тим більше у шарів асфальту та сантиметрів щебеню потрібно) .
Бригада вирішує, куди будуть стікати дощові води, де будуть розташовуватися люки і так далі.
2. Риття траншеї;
Наступний етап займає найбільше часу. Дорога повинна знаходитися на тому ж рівні, що і територія біля неї. Щоб домогтися такого ефекту без втрати надійності, – уздовж вулиці, де повинна проходити дорога, риють невелику траншею. Траншея повинна бути такої глибини, щоб завершальний шар асфальту збігався з висотою грунту навколо.
Траншея виривається і ущільнюється катком. Зайва земля відвозиться. Дорожні роботи тривають не дуже довго, але результат – очевидний.
3. Укладання щебеню;
На третьому етапі засипається щебінь. Він буває різної фракції. Якщо ширина підстави не перевищує 15-см, насипають щебінь середньої фракції, якщо ширина більше – використовують крупний щебінь. У деяких випадках він укладається шарами (кожен шар прокочується ковзанкою мінімум 5 разів).
4. Укладання асфальту;
Асфальтування вулиць (Київ) робиться шарами (кожен шар 4-5 см) і прокочується ковзанкою. На ці процедури йде дуже багато асфальтної маси (близько тонни на 10 м2). Простір між шарами заповнюється бітумом для кращого зчеплення.
Якщо хоч десь, на якомусь етапі була допущена помилка, термін служби дороги різко зменшиться і Вам знадобиться асфальтування (Київ). Ціна ремонту дороги, що радує, не так б’є по гаманцю, як звичайна укладання. Якщо будівельники спочатку помилилися з передбачуваного навантаження на дорогу, якщо щебінь був покладений неакуратно, якщо дощовим водам не було куди стікати, дорога неодмінно почне валитися раніше терміну. При поганій трамбування дна траншеї, асфальт буде швидко просідати, скоро на ньому почнуть утворюватися ями. Може знадобитися ямковий ремонт (Київ).

Яке рішення ми пропонуємо?
Наша компанія вже багато років займається ремонтом і асфальтуванням доріг в Києві.
Нашими клієнтами стають звичайні мешканці спальних районів, підприємці, яким потрібно підвести дорогу до свого закладу і навіть сама держава.
Ми займаємося укладанням асфальту з нуля і всілякими «косметичними» ремонтними роботами.
Причому, після наших «косметичних робіт», дорога виглядає як нова. Якщо ж Вас дратує якийсь конкретний дефект, але не дорога в цілому, замовте нашу послугу «ямковий ремонт, Київ».
Ми маємо власне необхідною технікою і спеціально навченими людьми, щоб зробити все необхідне для того, щоб повернути дорозі її «товарний вигляд».
Володарем дач і котеджів ми можемо запропонувати укладання асфальту на приватній території.
Ми також займаємося облагороджуванням простору всередині і біля комерційних закладів. Підприємці можуть замовити у нас асфальтування парковки або створення зручного під’їзду до закладу.

Асфальтирование дорог

Як замовити «асфальтування» Київ?
Багато жителів Києва звинувачують місцеву владу в стані доріг. Дійсно, в ідеалі уряд повинен контролювати всю інфраструктуру, але Київ – велике місто, і поки цей самий уряд знайде шлях до Вашого спального району, Ви ризикуєте швидше постаріти. Було б непогано закзать послугу – вторинний асфальт або зробити хоч якісь – то дорожні роботи, думаєте ви …, ну так дійте, – ніхто даху вас не проявить ініціативу! А ми вам допоможемо здійснити це.
Замовте у нас асфальтування територій Київ і насолоджуйтеся гладкою, як скло, дорогий вже сьогодні. Наші послуги коштують не дорого, тим більше на них Ви можете скинутися всім житловим будинком, адже і дорогим користуються всі.
Не бійтеся за свій гаманець, якщо Вам потрібно асфальтування Київ, вартість Вас приємно здивує. Ремонт машини, до того ж, обійдеться Вам дорожче.