Асфальтування в Києві, укладання асфальту

Асфальтування в Києві, укладання асфальту. Ми пропонуємо наступні послуги:

Асфальтування
Оренда спецтехніки
Оновлення асфальту
Ямковий ремонт
Асфальтна крихта

Переваги компанії Дортехнікбуд:

Технології – перевірені сучасні технології.
Досвід – у нас фахівці з багаторічним досвідом роботи.
Ціна – відповідає якості роботи.
Терміни – здача проектів в призначений час.

Асфальтування в Києві
Асфальтування в Києві

Ремонт і монтаж нових доріг – процес, що вимагає спеціальних навичок, теоретичних знань, практичного досвіду і наявності матеріально-технічної бази. Всі ці ресурси є в наявності будівельної компанії «Дортехнікбуд», що спеціалізується на ремонті покриттів будь-якої складності.

Ми пропонуємо асфальтування в Києві, укладання асфальту, ямковий ремонт, монтаж бордюрів. Крім цього, у нас можна замовити асфальтну крихту і орендувати спецтехніку власного автопарку фірми. Якщо ви хочете співпрацювати з перевіреною компанією, яка гарантує максимальну якість послуг, не втрачайте часу, залишайте заявку нашим менеджерам!

З нами вигідно і дешево

Працюючи в даній галузі близько 10 років, ми зуміли реалізувати сотні успішних проектів, налагодивши вигідні взаємини з багатьма партнерами. Сьогодні ми є лідируючою компанією, яка пропонує замовникам максимально вигідні ціни на асфальтування в Києві. Наші постійні замовники і разові клієнти відзначають наступні переваги роботи «Дортехнікбуд»:

  • Використання сучасних, інноваційних технологій
  • Багаторічний досвід співробітників
  • Об’єктивна вартість на весь асортимент послуг
  • Виконання проекту в чітко визначені терміни
  • Реалізація складних завдань при високій якості кінцевого результату
укладання асфальту
укладання асфальту

Напевно, багато хто з вас не задоволений якістю асфальту близько присадибної території або офісної будівлі, де щодня доводиться шукати оптимальне місце для безпечного паркування автомобіля. На жаль, сьогодні проблема низькоякісних доріг торкнулася всіх учасників дорожнього руху, в тому числі і пішоходів. Саме це спонукає підприємців і фізичних осіб замовити асфальтування в Києві і забезпечити комфортні умови пересування.

Наша команда спеціалізується в даному питанні, в чому ви можете переконатися самостійно, залишивши заявку менеджерам і почавши співпрацю найближчим часом. На сайті ви можете ознайомитися з рядом виконаних проектів і розцінками на послуги фірми. Всі ціни, зазначені в прайсі, актуальні на сьогоднішній день. Однак вартість кінцевого результату виконаного проекту буде формуватися в залежності від супутніх факторів:

  • Стану місцевості
  • Обсягу робіт
  • Термінів
  • Виділеного бюджету
  • Застосовуваних матеріалів

Щоб розрахувати ціну проекту, слід зв’язатися з нашими фахівцями і викликати майстрів на об’єкт для попереднього огляду.

Call Now Button