Асфальтова крихта

Асфальтова крихта за вигідною вартістю

Асфальтова крихта – недорогий будівельний матеріал, що отримується при переробці непридатного асфальту. Ви можете купити її в нашій компанії за максимально вигідною ціною, заповнивши форму на сайті, або попередньо зв’язатися з менеджерами підприємства для уточнення деталей.

Асфальтова крихта просто і швидко укладається в основу майбутнього асфальтного покриття. Завдяки вмісту бітуму в її складі матеріал стає в’язким і чіпким, що необхідно для якісної трамбування дороги.

Незважаючи на те, що сьогодні існує безліч компаній, які пропонують послуги асфальтування доріг і благоустрою комерційних і приватних територій, більшість з них не можуть гарантувати якісний результат роботи. Це обумовлено тим, що багато підприємств намагаються заощадити, використовуючи низькоякісні матеріали та інструменти для виконання проекту.

Однак компанія «Дортехнікбуд» дорожить своєю репутацією, регулярно відслідковуючи новинки ринку дорожнього будівництва. Ми впроваджуємо інноваційні технології і застосовуємо нові компоненти, чим підвищуємо затребуваність послуг підприємства.

АСФАЛЬТОВА КРИХТА
АСФАЛЬТОВА КРИХТА

Область і особливості застосування

Даний будматеріал актуальний в будівництві таких дорожніх покриттів, на які надається мінімальне навантаження. Це можуть бути дачні масиви, приватні сектори, пішохідні зони, підлоги в підвалах та зміцнення магістралей. Завдяки оригінальному сріблястому відтінку, крихта для асфальту оптимальна для створення неординарного ландшафтного дизайну.

За своїми властивостями матеріал практично не відрізнити від традиційного асфальту. Тобто, можна сказати, що асфальтова крихта – це вторинний асфальт, оскільки її отримують шляхом зняття верхніх шарів старого полотна. Для цього використовується спеціальна техніка, так звана фреза. Після зрізу шару дефектного дорожнього покриття, вона подрібнює його в зерна різної фракції. Чим вища швидкість фрези, тим більший діаметр крихти отримується на виході, і навпаки.

Фрезерований склад є більш дорогим. Він має дрібнозернисту структуру з високим вмістом бітуму, тому на об’єкт його доставляють в гарячому вигляді, щоб спростити процес трамбування. Щоб крихта не встигла швидко охолонути, її актуально укладати в літню пору року.

Є й інший спосіб отримання – за допомогою дробарки. Така крихта відрізняється за структурою і однорідністю від попередньої, проте її перевагою варто назвати використання напротязі всього року, незважаючи на погодні умови. Недоліком є ​​низькі в’яжучі властивості і невисока стійкість до вологи, тому даний вид найчастіше використовується для вирівнювання і ремонту доріг.

Щоб дорожнє покриття було надійним, довговічним і витримувало надані на нього навантаження, слід якісно трамбувати асфальтову крихту. Для цього процесу використовується великовагова техніка від 4 т. Під тиском катка фізичні властивості бітуму в складі крихти дозволяють щільно утрамбувати матеріал.

Як показує практика, недорога і практична асфальтова крихта є незамінним будматеріалом при відсипанні доріг. З огляду на дорожнечу піску і щебню, відновлювати дорожні полотна в селищах і будувати пішохідні доріжки з застосуванням даних матеріалів економічно не вигідно.

Купити асфальтову крихту на максимально вигідних умовах можна в нашій компанії. Ми гарантуємо своєчасну доставку товару на об’єкт і бездоганну якість складу. Для отримання докладної інформації щодо співпраці зверніться до наших менеджерів.

Call Now Button