Асфальтова крихта

Асфальтна крихта купити вигідно

Асфальтова крихта, купити  яку можна в нашій компанії, є недорогим будівельним матеріалом, який отримують шляхом переробки старого асфальту, що стало непридатним. Асфальтна крихта проста в укладанні. Вміст у ній бітуму створює надійну зчеплення між компонентами і поверхнею.

Сьогодні існує чимало компаній, що займаються асфальтуванням доріг і благоустроєм територій. Вони намагаються використовувати практичні та економічно вигідні матеріали для створення дорожнього полотна. У цій області постійно з’являється щось нове: склади і технології, але  асфальтова крихта  не стає від цього менш затребуваною.

Даний будівельний матеріал застосовують головним чином при будівництві доріг, де немає великої транспортної навантаження, при облаштуванні дачних селищ. З її допомогою можна робити доріжки та майданчики, облаштовувати підлоги в підвальних приміщеннях, зміцнювати магістралі.

Гарний сріблястий відтінок асфальтової крихти дає їй можливість бути придатною в ландшафтному дизайні.

Цей матеріал дуже схожий на асфальт і властивості його практично такі ж. По суті, він є вторинним асфальтом. Асфальтову крихту отримують шляхом зняття верхнього шару з дорожнього покриття. При цій процедурі застосовується спеціальний інструмент – фреза, яка зрізає шари і подрібнює їх, перетворюючи в зерна від 3 до 5 мм. У крихту додається бітум, завдяки якому матеріал набуває свої цінні якості. Від швидкості роботи фрези залежить величина одержуваної крихти. При низькій швидкості фрези утворюється дрібна крихта, а якщо фреза працює на високих швидкостях, то крихта виходить великої.

 

Різновиди укладання асфальтової крихти

Існує кілька видів асфальтової крихти, найдорожчим вважається той, який отриманий за допомогою фрези. Даний будівельний матеріал має дрібнозернисту структуру і високий процентний вміст бітуму. Таку крихту подають на місце будівництва в гарячому вигляді, це полегшує процес трамбування. Зазвичай її використовують в літню пору.

Крихітку, отриману за допомогою дробарки, можна застосовувати цілий рік. Фрагменти старого асфальту, розбиті таким способом, сортують за величиною і доставляють на об’єкти. У такий крихти відносно невисокі в’яжучі властивості і вона менш стійка до вологи. Вартість її теж невисока. Така  асфальтова крихта, купити  яку можна зовсім за копійки, найчастіше використовується при вирівнюванні дорожнього полотна або його ремонті.

Щоб отримати хороше дорожнє покриття, в асфальтову крихту можна додавати цемент або бетон, а також різні хімічні добавки, що підвищують її в’язкість і стійкість до впливу агресивних зовнішніх факторів.

Щоб поліпшити якість дорожнього полотна з асфальтової крихти, зазвичай використовують каток, який своєю масою утрамбовує її. Наявність в крихті бітуму під тиском катка створює міцні зв’язки. Покриття виходить міцним і довговічним.

Будь-які присадибні ділянки, будинки і промислові приміщення потребують пішохідних доріжках. Асфальтова крихта, ціна  якої досить демократична, може стати хорошим матеріал для їх створення. Для її укатки не обов’язково використовувати дорожній каток, це можна зробити природним способом, за допомогою автомобільних коліс.

Застосування асфальтової крихти, ціна якої дуже невисока, виправдовує її використання при відсипанні доріг. Пісок і щебінь коштують набагато дорожче, тому для відновлення внутріпоселкових і під’їзних доріг економічно вигідна саме  асфальтова крихта, купити  яку можна в нашій фірмі. Дороги з неї довговічніше, ніж просто підсипки з щебеню.