Асфальтова крихта Київ

Асфальтова крихта Київ

Компанія «Дортехнікбуд» пропонує послуги з будівництва, ремонту автодоріг, монтажу і демонтажу непридатного асфальту, ямкового ремонту, встановлення та зняття бордюрного каменю. У штаті підприємства працюють кваліфіковані фахівці даної галузі, які протягом довгих років успішної діяльності вдосконалюють свої практичні навички та вміння. Ми виконуємо роботу швидко і якісно, ​​що не могло залишитися непоміченим тисячами клієнтів, які одного разу співпрацювали з нами і звертаються повторно.

Для асфальтування доріг ми використовуємо сучасні, якісні матеріали та надійну спецтехніку власного автопарку, що суттєво знижує вартість послуг. Незалежно від обсягу проекту, ми гарантуємо виконання поставлених завдань в чітко обумовлені терміни.

Серед найбільш затребуваних матеріалів, які широко застосовуються на сьогоднішній день для будівництва та ремонту автомобільних полотен є асфальтова крихта Київ. Це відносно недорогий склад, що отримується шляхом переробки старого, дефектного асфальту. Основною перевагою його використання варто відзначити простоту укладання, що обумовлено присутністю бітуму в складі крихти. Купити її можна за доступною вартістю в нашій компанії, попередньо ознайомившись з численними позитивними відгуками споживачів.

Чим актуальна асфальтова крихта Київ

Незважаючи на те, що в нинішній час з’являються нові технології і склади, використовувані для будівництва доріг, затребуваність асфальтної крихти складно переоцінити. Цей матеріал актуальний для асфальтування і благоустрою як приватних, так і комерційних територій. Однак не варто забувати, що укладання даного компонента доречне в тих місцях, де передбачається низьке силове навантаження на дорожнє полотно. Сюди відносяться дороги всередині дачних селищ, парки, алеї, пішохідні зони, підлоги в підвальних приміщеннях. Також асфальтова крихта може застосовуватися для зміцнення магістралей і в ландшафтному дизайні, що обумовлено привабливим сріблястим відтінком речовини.

асфальтова криха Київ
асфальтова крихта Київ

Спосіб виготовлення

Для отримання крихти для будівництва та ремонту дорожніх полотен використовується спеціальна техніка – фреза. Конструктивні особливості обладнання дозволяють зрізати верхні шари дефектного асфальту і подрібнювати його до зерен фракцією від 3 до 5 мм. Від швидкості роботи фрези залежить те, наскільки велика в діаметрі вийде крихта для асфальту. Чим вища швидкість, тим більший діаметр матеріалу. В отриманий подрібнений склад додається бітум. Його в’яжучі властивості надають готовій речовині в’язкості і чіпкості, що дозволяє забезпечити щільне та надійне трамбування дорожнього покриття.

Також асфальтова крихта Київ виготовляється шляхом дроблення спеціальним пристроєм, проте вона має недоліки, в порівнянні з матеріалом, отриманим попереднім способом. Дроблена крихта не досить стійка до вологи, але не боїться температури навколишнього середовища, тому її можна укладати в будь-який час року. Фрезерований склад подають на будівельний об’єкт в гарячому вигляді, і його оптимально використовувати в теплу пору року.

Якщо ви хочете купити асфальтову крихту на максимально вигідних умовах, варто звернутися в нашу компанію. Ми пропонуємо не тільки об’єктивні розцінки, але і гарантуємо високу якість реалізованих матеріалів. У нас ви можете замовити весь спектр послуг по ремонту та будівництву доріг будь-якого призначення, будучи впевненими в їх довговічності, зносостійкості і практичності.

Для отримання детальної інформації та уточнення питань співпраці зверніться до менеджерів або залиште особисті контакти для зворотного зв’язку.

За додатковими питаннями дзвоніть нам за телефоном:

(098)188-99-99/(063)237-02-06

Call Now Button